У Донецьку Сталін продає шаурму по 11 гривень

У Донецьку Сталін продає шаурму по 11 гривень

Сталін "працює" / Фото: 62.ua

Сталіна знову "змусили" рекламувати. Цього разу - шаурму, яку продають зі знижкою. Продавці вважають, що так "піклуватися" про покупця міг би лише Йосип Вісаріонович.

У Донецьку в підземному переході на перетині вулиці Артема і проспекту Гурова донеччан заманює перекусити сам Йосип Сталін.

У торговельній точці з продажу фаст-фуду висить рекламний плакат із зображенням Йосипа Сталіна і підпис: "І тепер шаурма по 11 гривень. Про кожного з нас піклується Сталін у Кремлі". На ньому ж перекреслена цифра 15.

Мабуть, раніше шаурма коштувала дорожче на 4 гривні. До речі, восени на донецьких ринках з'явилися пачки грузинського чаю із зображенням Йосипа Сталіна, а в 2007 році саме Сталін "переконував" платити за світло із плакатів.

Нагадаємо, що реклама шаурми два роки тому ледь не викликала міжнародний скандал. Тоді у самому центрі Одеси на Привокзальній розмістили рекламний щит, на якому канцлер Німеччини Ангела Меркель різала шаурму. Апетитний білборд запрошував одеситів поласувати шаурмою у місцевій закусочній "Горинич".

У німецькому посольстві в Києві, почувши про рекламу шаурми з Ангелою Меркель, спочатку сприйняли інформацію як жарт, а потім заявили що використовувати фото Меркель без її згоди – антизаконно.

Читайте також:

У рекламі про кастрацію котів зобразили Берлусконі

Російських алкоголіків лякають "Адською бєлочкою"

Британці представили чотиривимірну рекламу, яка нападає на глядача

Повʼязані теми:

Наступна публікація