У Латвії з'явилися у продажу "політичні презервативи"

Дата публікації
Перегляди
1917
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Латвії з'явилися у продажу "політичні презервативи"

У Латвії з'явилися у продажу "політичні презервативи"

Для оформлення були використані зображення лідера опозиційної Народної партії, мера Риги, лідера партії ЛПП/ЛЦ, колишнього міністра фінансів і колишнього глави уряду.

У столиці Латвії стали продавати презервативи, на упаковках яких зображені відомі латвійські політики. Про це повідомляє DELFI з посиланням на телеканал LNT.

Для оформлення були використані, зокрема, зображення лідера опозиційної Народної партії Андріса Шкеле, мера Риги Ніла Ушакова, лідера партії ЛПП/ЛЦ Айнара Шлесерса, колишнього міністра фінансів Атіса Слактеріса і колишнього глави уряду Айгара Калвітіса.

На упаковках містяться спеціальні інструкції. Так, презервативи під назвою "Nasing specal" (спотворене Nothing special - примітка ред.) рекомендується використовувати після уроків англійської мови.

Фраза "Nothing special", нагадаємо, стала в Латвії крилатої після того, як її використав міністр фінансів Атіс Слактеріс в інтерв'ю, опублікованому в розпал економічної кризи наприкінці 2008 року (таким чином чиновник відповів на запитання "Що відбулося з латвійською економікою?") . Приводом для жартів також став не надто високий рівень володіння англійською мовою, який продемонстрував чиновник.

Журналісти опитали деяких політиків з приводу продажу презервативів з їх зображенням. Мер Риги Ніл Ушаков заявив, що його це не турбує. У свою чергу, лідер ЛПП/ЛЦ Айнар Шлесерса розцінив це як поганий жарт.

"Політичні презервативи" випустила компанія Censuns. Представник її керівництва Гіртс Лочмеліс розповів, що над дизайном упаковок працювали кілька десятків людей. Дані про результати продажів журналісти не мають.

Читайте також:

Чиновники Латвії у відпустках ставали гастарбайтерами

У Латвії створять архів Другої світової війни, заснований на розповідях ветеранів

Латвія перейде на євро з 2014 року

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1917
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація