У Москві помер літаючий віслюк Анапка

У Москві помер літаючий віслюк Анапка

У Москві помер літаючий віслюк Анапка

Через серцеву недостатність у Росії помер знаменитий віслюк Анапка, яка прославилася після того, як її запустили політати над Азовським морем на парашуті.

У московській стайні помер знаменитий віслюк Анапка, яка прославилася після того, як її запустили політати над Азовським морем на парашуті. Тварина померла після хвороби, що тривала кілька тижнів. Причиною смерті Анапкі називають серцеву недостатність.

Останні місяці Анапка проживала у стайні Кремлівської школи верхової їзди, куди її відправили влітку 2010 року. До школи верхової їзди ослиця переїхала завдяки журналістам британської газети The Sun, які викупили тварину у її господаря.

У стайні Анапке були надані комфортні умови для проживання, дієта зі свіжих овочів, фруктів і злаків, кваліфікована Ветдопомога, послуги масажиста, солярій і душ. Незважаючи на широкі можливості, ветеринари не змогли врятувати ослицю від хвороби. За їх словами, тварина досягла похилого віку і вже не могла впоратися із захворюванням.

Ослиця Анапка стала знаменитою в середині липня 2010 року. Тоді власники водних атракціонів в станиці Голубицька на Кубані запустили тварину політати на парашуті в рекламних цілях. За словами очевидців, Анапка пробула в небі над Азовським морем близько півгодини.

Політ Анапки спостерігали десятки відвідувачів центрального пляжу в Голубицькому. Пригоди ослиці навіть були зняті на відео, яке потім з'явилося в інтернеті. Незабаром про інцидент написали не тільки російські газети, а й зарубіжні.

Долею тварини зацікавилися журналісти The Sun, які вийшли на зв'язок з господарем Анапки і домовилися про купівлю ослиці. Потім її збиралися перевезти до Англії (подбати про тварину зголосився тренер англійського футбольного клубу "Тоттенхем" Гарі Реднапп), але в підсумку відправка Анапки в іншу країну так і не відбулася.

Читайте також:

У літаючої ослиці знайшли двійника

"Літаюча" ослиця Анапка відпочиватиме у Кремлі

Міліція знайшла віслюка-парашутиста

Віслюк на парашуті

Віслюк на парашуті

Повʼязані теми:

Наступна публікація