Дружина не пустила Шнура в кіно через екс-коханку

Молода дружина Сергія Шнурова влаштувала скандал через те, що у фільмі де мав зіграти Шнур, знімалася його колишня коханка Оксана Акіньшина.

Дружина Сергія Шнурова не пустила чоловіка зніматися з колишньою коханою. Дізнавшись, що в картині бере участь Оксана Акіньшина, дівчина влаштувала скандал і заборонила музикантові їхати до Москви.

Роль чоловіка, який управляє повітряною кулею, хоч і невеликою, але характерною. Актора вибирали довго і в результаті зупинилися на Сергієві Шнурові. Заради однієї сцени декілька тракторів розчищали вночі галявину в лісі, привезли повітряні кулі.

"Увечері напередодні зйомки нам стало відомо, що Шнуров приїжджати не збирається: до телефону він не підходить, на СМС не відповідає, - розповів агент на знімальному майданчику. - Ми розуміємо, що ця катастрофа - зрив знімального дня - втрата величезних грошей, мова йшла про 30 тисяч доларів".

Учасники знімального процесу стали з'ясовувати справжню причину таємничого зникнення артиста. Світло на ситуацію пролили друзі співака.

"Сергій не знав, що у фільмі знімається Акіньшина. Коли з'ясувався цей факт, Олена, дружина музиканта, сильно розлютилася і влаштувала скандал. В цьому, можливо, і полягає причина його мовчання", - припускає друг сім'ї Шнурова.

Директор музиканта відмовився коментувати непередбачувану поведінку свого підопічного.

"Із Сергієм все нормально. З яких причин він не приїхав на зйомки, ми говорити не хочемо", - відрізав Денис Вейко.

Не дочекавшись пояснень, режисер картини Олександр Стриженов став шукати людину, яка змогла б екстрено замінити безвідповідального Шнура. Ситуацію врятував Марат Башаров.

Читайте також:

Шнур відроджує "Ленінград"

Шнур "запав" на 20-річну журналістку

Сергій Шнуров розпустив "Ленінград"

Повʼязані теми:

Наступна публікація