Шнур "запав" на 20-річну журналістку

У російській зоряній тусовці з'явилась інформація про те, що Шнур вирішив одружитися.

Кажуть, що скандальний Шнур вирішив одружитися. Та ще й з невідомою 20-річною журналісткою із Воронежа Оленою Мозговою. Нібито Шнур хоче від неї дитину, але пані не погоджується без штампу в паспорті. Дівиця ще та – крутила романи і з музикантом Іваном Дем'яном, і з якимись знаменитими акторами. А Шнура "захомутала", коли він з концертом до Воронежа приїхав.

"Яка Олена? Яке весілля? - здивувався близький друг Шнурова Стас Барецький. - У нього ж Матильда є! Днями їх бачив, вони не розлучилися, як і раніше разом. А про цю Олену ми ніколи і не чули, і не бачили. Це, швидше за все, піар з боку цієї журналістки. Всі ж хочуть примазатись до відомих людей".

Матильда, з якою Шнуров разом вже багато років, друзів рок-співака абсолютно влаштовує. Дівчина "не звездить", в рок-еліту не лізе, та ще й добре впливає на самого Сергія. Він навіть пити кинув.
"Скажеш йому: Серьога, підемо бухнемо. А він у відповідь: та ну на х.? Він вже і сам розуміє, що це нісенітниця – весь час бухати", – говорить Барецький.

Від самого Шнурова ніхто не чув ні слова ні про весілля, ні про майбутню дитину. Він дуже любить свого сина Аполлона (до речі, названого на честь поета Аполлона Майкова), часто проводить з ним час, гуляє, спілкується.

Читайте також:

Сергій Шнуров розпустив "Ленінград"

Екс-кохана Шнура Оксана Акіньшина народила сина

Вагітна екс-кохана Шнура втекла від чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: