У США туристи знайшли послання у пляшці і врятували сім’ю

У США туристи знайшли послання у пляшці і врятували сім’ю

Дата публікації
Перегляди
5883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США туристи знайшли послання у пляшці і врятували сім’ю

Фото: The Washington Post

Вони застрягли в ущелині без мобільного зв’язку.

Американська сім’я залишилася заблокованою на вершині водоспаду і врятувалася завдяки пляшці із надряпаним написом “Допоможіть”, яку знайшли інші туристи.

Про це пише Washington Post.

Кертіс Вотсон разом із коханою Кристал та 13-річним сином Гантером вирішив сплавитися річкою Салінас. Чоловік вже бував тут, тож добре знався на цих водах. 

Сім років тому чоловік вже плавав у тих водах і добре знав дорогу. Коли на третій день сім’я підпливла до найнебезпечнішої ділянки маршруту - вершини 12-метрового водоспаду - батько побачив, що мотузка, за допомогою якої вони мали б спускатися, зникла. Мандрівники залишилися заблокованими у безлюдній ущелині без мобільного зв'язку. 

Щоб врятуватися, Кертіс видряпав на пляшці для води слово "Help" ("Допоможіть" - ред.), всередину поклав записку із місцем розташування і кинув її у воду. Також він із дружиною на суші виклав камінням “SOS”, що є міжнародним сигналом лиха, розвів багаття і ліг поруч спати.

Фото: The Washington Post

Невдовзі пляшку помітили двоє туристів. Прочитавши записку, вони звернулися до місцевої влади. Патрульні вирушили на пошуки на вертольоті на пошуки людей.Вони помітили вогнище за допомогою тепловізора та окулярів нічного бачення і так знайшли сім’ю. Через гучномовець патрульні повідомили сім’ї, що їх знайшли і вранці заберуть.

Пілот, що керував гвинтокрилом, розповів, що вперше за свою кар’єру бачив, як послання у пляшці рятує комусь життя.

Нагадаємо, у Великій Британії мешканці Уельсу знайшли на пляжі послання в пляшці. Його викинуло у море подружжя з Німеччини. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація