У світі відзначають Міжнародний день з собаками на роботі

У світі відзначають Міжнародний день з собаками на роботі

25 червня собаки працюють разом з господарями / Фото: Baxterboo.com

25 червня кожен працівник має привести на роботу пса, або взяти тварину з притулку. Свято спрямоване на виховання гуманного ставлення до собак в суспільстві.

У п'ятницю, 25 червня, у світі відзначають Міжнародний день з собаками на роботі.

У цей день власники собак приходять на роботу разом зі своїми улюбленцями. На роботу можна привести не тільки свого собаку, але і будь-якого бездомного пса, або взяти тварину з притулку.

Це щорічне свято запровадили в 1999 році. За задумкою організаторів акції, її учасники мають заохочуватися керівництвом компаній, які погодилися приєднатися до цього дня. Даний захід спрямований на виховання гуманного ставлення до собак в суспільстві, повідомляє офіційний сайт свята.

Ветеринарні клініки і притулки для тварин у цей день користуються величезною популярністю, люди приходять, щоб взяти з собою на роботу собаку і, як показує десятирічна практика, рідко хто повертає тварин назад.

Свято було засновано активістами з великих американських організацій із захисту тварин, притулків та клубів з порятунку природи. Даною акцією організатори мають намір привернути увагу до проблеми бездомних собак та тварин, які постраждалих від жорстокого поводження.

Читайте також:

В Угорщині ураган "завіяв" собаку разом із будкою на 32 кілометри

За напад собак господарів саджатимуть на вісім років

Собака проковтнула п'ять керамічних котів

Помер найпотворніший собака у світі

Повʼязані теми:

Наступна публікація