У США стався рідкісний випадок "сухого утоплення": родина загиблого малюка б'є на сполох

Батьки малого Френкі звернулися до лікарні занадто пізно.

У Техасі, США, життєрадісний та жвавий хлопчик помер через рідкісний випадок так званого "сухого утоплення" через тиждень після купання у річці.

Про це повідомляє Metro.

Хлопчика звали Франсиско Дельгадо III, близькі лагідно називали його Френкі. Він просто обожнював бейсбол.

Після сімейного відпочинку за містом та купання у річці дитина почала скаржитися на болі в животі. Його батьки думали, що це звичайний розлад шлунку, оскільки у малого почалася діарея та нудота. Проте згодом йому стало краще, він поводився як зазвичай. У суботу, 3 червня, стан Френкі різко погіршився, він прокинувся від болю у плечах.

Батько хлопчика, Франсиско-молодший, сказав: "Раптом він прокинувся, сказав "аааа". Він зробив свій останній вдих, і я не знав, що робити".

Хлопчика швидко доправили до лікарні. Лікарі виявили рідину у його легенях, але врятувати дитину вони вже не змогли. Похорон відбудеться у суботу, 11 червня.

За словами медиків, це рідкісний випадок сухого, або вторинного, утоплення. Воно відбувається, коли вода потрапляє до легенів у невеликій кількості, тож це не відразу призводить до зупинки дихання. Замість цього вона осідає на легенях, негативно впливає на них, що, зрештою, ускладює дихання і може призвести до фатальних наслідків.

До симптомів вторинного утоплення належать кашель, біль у грудях, ускладнене дихання і втома.

Родина ділиться цією історією, щоб попередити інших про небезпеку. На своїй сторінці у Facebook Дезіре Соса, сестра хлопчика, просить: "Будь ласка, поділіться цим! Ми хочемо, щоб усі подивилися і зрозуміли, наскільки це важливо!"

Також дівчина пише, що плач матері роздирає їй серце. Вона створила сторінку, присвячену хлопчику. Крім цього, родина розпочала збір коштів, щоб гідно поховати сина.

Як повідомлялося раніше, існує кілька способів запобігти утопленню. Лікар Ростислав Валіхновський розповів, як саме допомогти людині у випадку утоплення.

ВідеоЯк допомогти людині при утопленні

Залиште свій коментар