У зоопарку США лугові собачки заманюють відвідувачів поцілунками

У зоопарку США лугові собачки заманюють відвідувачів поцілунками

Лугові собачки цілуються / Фото: animalpicture

Бажаючи отримати більше уваги відвідувачів зоопарку, гризуни влаштовують перед глядачами показові виступи у вигляді відвертих обіймів і поцілунків.

У зоопарку в США лугові собачки, гризуни сімейства білячих, влаштовують перед відвідувачами показові виступи у вигляді обіймів і поцілунків.

Цікаву особливість поведінки чорнохвостих лугових собачок відзначили зоологи, що спостерігали за ними в зоопарку Сент-Луїса в штаті Міссурі.

Тваринки час від часу встають стовпчиком і цілуються. І їх поцілунок справжній - вони торкаються один одного губами і іноді й язиками. Зазвичай поцілунок супроводжується обіймами і взаємним чищенням шерсті.

Звичайно, що такі ніжності привертають увагу відвідувачів, і біля вольєрів з луговими собачками збирається натовп. Але чим більше натовп, тим частіше гризуни цілуються. Таке враження, що увага глядачів їх збуджує, вони отримують від цього явне задоволення і цілуються "на публіку".

Лугові собачки - тварини соціальні і комунікабельні. У них складна суспільне життя, як у природі, так і в неволі.

Ці гризуни живуть тільки в Північній Америці на відкритих степових просторах. Вони риють складну систему підземних ходів, з'єднаних один з одним. "Підземне місто" лугових собачок населяють сотні жителів. "Охоронці", які стоїть стовпчиком, виглядають, чи немає поблизу хижаків.

Вчені вважають, що у цих тваринок досить складна "мова" спілкування, вони обмінюються звуковою інформацією, наприклад, про розмір, вид та напрямку руху хижака, що наближується. Підрахували, що їх лексикон включає не менше 100 слів.

Читайте також:

У бердянському зоопарку народилося троє левенят

Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

Корови відправлятимуть SMS та e-mail своїм господарям

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Повʼязані теми:

Наступна публікація