Учасницю "Міс Всесвіт" відсторонили від конкурсу через зміну статі

Дата публікації
Перегляди
7328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учасницю "Міс Всесвіт" відсторонили від конкурсу через зміну статі

Фото: thehollywoodgossip.com

Учасниця канадського відбору на "Міс Всесвіт" упевнена, що її відсторонили від конкурсу через операцію зі зміни статі, якої вона зазнала у віці 19 років.

Дженні Талаковій заборонили брати участь у конкурсі "Міс Всесвіт" / Фото: Facebook/Francois Albert Benoit
У Канаді організатори конкурсу краси відсторонили від участі дівчину, яка виявилася колишнім чоловіком.

Дивіться фото Красуню-транссексуала зняли з участі у конкурсі "Міс Всесвіт"

У заяві оргкомітету конкурсу, переможниця якого представлятиме Канаду на "Міс Всесвіту", говориться, що причиною дискваліфікації Дженни Талакової стало її "невідповідність правилам проведення змагання".

Сама 23-річна Дженна висловила впевненість, що від участі в конкурсі "Міс Всесвіт. Канада" її усунули через незвичайну для моделі біографію. Дівчина вважає, що організаторів збентежив факт операції зі зміни статі, якої вона зазнала у віці 19 років.

Самі представники конкурсу поки не прокоментували версію Талакової. Тим часом за дівчину заступилися її шанувальники, які підписали петицію з вимогою відновити її в правах учасниці боротьби за можливість поїхати на "Міс Всесвіт". Підтримку Дженні надали понад 28 тисяч осіб, які назвали рішення організаторів сексуальною дискримінацією.

На конкурс "Міс Всесвіт. Канада" потрапили 65 дівчат з різних міст. Вони будуть боротися за можливість представити свою країну на міжнародному конкурсі протягом декількох днів. Нагородження переможниці відбудеться 19 травня 2012 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація