В Індії знайшли селянина, у якого 39 дружин та 94 дитини

Сім'я з 167 осіб (включаючи дружин синів чоловіка-рекордсмена) мешкає в чотириповерховому будинку, в якому є 100 кімнат.

 66-річний житель Індії Зіон Чана має 39 дружин, 94 дитини і 33 онука. Індієць живе з сім'єю у штаті Мізорам біля кордону з М'янмою і Республікою Бангладеш.

Сім'я з 167 осіб (включаючи дружин синів Чани) мешкає в чотириповерховому будинку, в якому є 100 кімнат. Чоловіки займаються землеробством і скотарством, дружини Чани готують по черзі, дружини синів займаються прибиранням.

Сім'я Чани споживає 91 кг рису і 59 кг картоплі щодня, при цьому велику частину продуктів вирощує сама або обмінює на свою сільгосппродукцію. Іноді сім'ю підтримують пожертвами. Чана має окрему кімнату в будинку, його дружини живуть в загальній кімнаті, а кухню дружини і дружини синів ділять між собою.

Як повідомляється, патріарх, який привів першу дружину в будинок, коли йому було 17 років, не проти подальшого збільшення сім'ї.

"Одного разу я за рік одружився на 10 жінках. Навіть зараз я готовий розширити сім'ю й одружитися. У мене стільки людей, про яких мені треба піклуватися, так що я щаслива людина", - говорить Чана.

Чана очолює місцеву християнську секту під назвою "Чана", яка дозволяє своїм парафіянам багатоженство. Секта була сформована в 1942 році, в ній перебуває близько 400 сімей.

Читайте також:

У Франції позбавлятимуть громадянства за багатоженство

Правозахисники звинуватили Бакієва у багатоженстві

У ПАР скандал - президент зрадив своїм чотирьом дружинам з коханкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація