У Франції позбавлятимуть громадянства за багатоженство

У Франції невдовзі можуть ввести покарання у вигляді позбавлення громадянства за багатоженство та інші серйозні злочини. Причому каратимуть не тільки іммігрантів, але й тих, хто народився у країні.

За багатоженство у Франції можна буде позбутися громадянства. Міністр внутрішніх справ пропонує таким чином карати також і за інші серйозні злочини. Причому цей захід повинен застосовуватися не тільки відносно іммігрантів.

Громадянства можуть позбавити і того, хто народився у Франції, але має іноземне коріння.

Заява міністра послідувала за допитом вихідця з Алжиру, затриманого поліцією. Він звинувачується у серії зґвалтувань, які здійснював протягом чотирьох років. Крім того, затриманий не виплачував аліменти своїм 15 дітям, народженим чотирма різними жінками.

Глава МВС пообіцяв офіційно оформити свої пропозиції, технічно вони можуть бути втілені в життя до кінця цього року. Заява міністра вписується в загальну картину боротьби французького уряду з тими, хто, отримавши громадянство ЄС, продовжує жити за нормами і правилами країни, у якій народився.

13 липня нижня палата парламенту Франції одноголосно прийняла рішення про заборону на носіння в громадських місцях і на вулиці жіночого мусульманського одягу, що повністю закриває обличчя.

Вже у вересні може бути остаточно прийнятий закон, який забороняє носіння паранджі в громадських місцях.

Читайте також:

У Франції закриють 200 нелегальних циганських таборів

Один з лідерів "Аль-Каїди" закликав жінок ігнорувати заборону на носіння хусток

Франція оголосила війну "Аль-Каїді"

Французька поліція допитала найбагатшу жінку Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: