Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії продали ціле місто за 120 тисяч євро

На продаж виставили 12 будинків та землю навколо них - 8500 квадратних метрів.

В Італії продали місто Амборнетті  з молотка. Ставки робили все літо, а тепер визначили покупця. Початкова ціна 120 тисяч євро. У такий спосіб мерія провінції Остана рятує мальовниче містечко в італійських Альпах, яке інакше - не виживе, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Перші поселенці з'явилися тут ще до нашої ери. В одному з будинків навіть залишився своєрідний календар: кам'яне коло, де ставили сім кувшинів з молоком. Так, за найсвіжішим і визначали день тижня.

На продаж виставили 12 будинків та землю навколо них - 8500 квадратних метрів.

У всій провінції Остана населення ніколи не було більше тисячі душ, після Другої світової люди почали переїжджати у великі міста. Регіон спустішав. На 16 квадратних кілометрів 40 мешканців. Серед них Сільвія та Хосе, переїхали сюда з Турина, виховувати дітей і займатися готелем.

"Батько сказав, що ми зробили крок у 50 років назад. Але нам подобаються виклики долі, нам та дітям тут добре і скажу, що ми жодного разу не пошкодували", - розповідає Хосе Ровере.

Аукціон їх не лякає, сподіваються, що сюди прийдуть нові гроші, а до готелю поїдуть туристи, бо Амборнетті стане схожим на сусідню боргату Сант-Антоніо, місто, що повністю відреставрували. Гроші, два мільйони євро, виділив Євросоюз.

"За попередніми розрахунками, сюди слід вкласти десь три мільйони євро, адже тут немає світла та води. Крім того, треба буде відновити дорогу, оскільки нею користувалися лише для вигулу худоби", - розповідає мер міста.

Мер Джакомо Ломбардо відкриває конверти із пропозиціями. З трьох заявників лише один справжній покупець, два інші конверти чомусь без грошей. Пояснити, чому мерія не може, за заявників не відповідає.

"Заплатили стільки, скільки ми й просили 120 тис євро. Покупці люди з П'ємонту", - каже мер.

Так за 120 тисяч євро майже 9 тисяч квадратних метрів державної землі в італійських Альпах відійшло місцевій приватній компанії фактично без жодного конкурсу. Щойно створеній саме для цієї оборудки, її назва співпадає з назвою мальовничого містечка Амборнетті. З Карло Ферраро, на якого компанія зареєстрована, журналістам ТСН вдалося поговорити телефоном.

"Торги були публічними, не знаю чому інші не взяли участь. Думаю, тому що це нелегка справа, напевно", - каже власник компанії.

Протягом року компанія "Амборнетті" має затвердити план перебудови з мерією. Жодних інших зобов'язань вона не має.

Відео В Італії на аукціоні продали ціле місто

Залиште свій коментар

Вибір редакції