Вкрадені інтимні фото дівчини перетворили її життя на кошмар

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дівчина впала в депресію, приймала наркотики і навіть думала про самогубство.

18-річна Енджі Варона з Флориди, яка випадково стала однією з найпопулярніших дівчат американського інтернету, розповіла, як це зруйнувало все її життя.

Чотири роки тому хтось зламав її акаунт на фотохостингу Photobucket і вкрав звідти всі фотографії, призначені виключно для очей її тодішнього бойфренда. Фото потрапили у відкритий доступ. Завдяки своїм непересічним формам дівчина привернула увагу громадськості.

Спочатку вона намагалася боротися з сайтами, які розміщують її фотографії, але врешті-решт майже змирилася. Енджі впала в депресію, приймала наркотики і навіть думала про самогубство.

Зараз вона сумно розповідає журналістам, яким жахом може обернутися життя після перетворення на секс-символ: вона двічі міняла школу через постійні знущання й залицяння - причому не тільки з боку однокласників. Небажану увагу виявляли і деякі вчителі-чоловіки.

"Коли вам чотирнадцять, ви не розумієте, які речі мають значення насправді. Ніхто не думає, що збережені для себе фотографії можуть потім з'явитися по всьому інтернету. Ви просто робите це для себе", - розповіла дівчина.

Тепер Енджі просто сподівається, що домагання і знущання коли-небудь зійдуть нанівець, але поки проблема лише поглиблюється, говорить вона.

Зараз пошук в Google по "Енджі Варона" видає майже 65 000 зображень. Крім того, з'явилося безліч "фейкових" акканутів на Facebook, Twitter і YouTube, які нібито належать Енджі. Там розміщуються як її справжні фотографії, так і підробки, на яких, наприклад, голова дівчини приставлена ​​до чийогось напіводягненого тіла у спокусливій позі.

На одній з таких сторінок на Facebook у неї 41 тисяча "шанувальників" - здебільшого сексуально стурбованих.

"Ці люди пишуть мені, що я заслужила все, що зі мною сталося, що вони хочуть згвалтувати мене, коли бачать мої фото, бо я сама цього хочу, і тому що я сама на це напрошуюся", - розповіла вона . "Хтось дізнався мою адресу і все... мені почали погрожувати, заявляючи, що вони знають, де я живу".

Загроза, за її словами, видалася настільки серйозною, що її родині довелося звернутися до ФБР. Родина також звернулася до поліції та найняла адвоката, але фотографій Енджі в провокаційних позах стає все більше. І боротися з цим важко, тому що це не дитяча порнографія - максимум, за оцінкою поліції і ФБР, "дитяча еротика".

"Таким чином, вони не можуть взяти і закрити який-небудь веб-сайт, який так зі мною вчиняє... - говорить жертва інтернет-підступності. - По суті, вони сказали мені: "Так, вам доведеться сидіти і дивитися, як це все продовжується".

Тепер дівчина страшно шкодує, що колись вирішила зберегти свої фотографії в інтернеті, і каже, що у неї ніколи не буде Facebook-аккаунта, тому що він може бути зламаний.

Читайте також:

Дослідження: більша частина жінок розлюбила секс

Дівчину обізвали вівцею та порадили їй "новий мозок" за подяку Медведєву

За секс на будівельному крані німецькі коханці влетіли на 3 тис євро

У США вітряну віспу продають через інтернет

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація