Хлопці жорстоко побили однокласницю-інваліда

Дата публікації
Перегляди
4055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хлопці жорстоко побили однокласницю-інваліда

Хлопці жорстоко побили однокласницю-інваліда

У дівчинки констатували закриту черепно-мозкову травму та загострення астми. У школі порадили не згущувати фарби.

У Дніпропетровську непрості стосунки з однокласниками завершилися для семикласниці струсом мозку та лікарняним ліжком.

Дівчинка, яка має інвалідність, була об'єктом постійних знущань хлопців. Зрештою, дитину жорстоко побили.

Мама дівчинки наполягає, щоби дитячий конфлікт розбирали по–дорослому, аж до кримінальної відповідальності.

Над її дитиною глузували та знущались у школі чи не щодня - твердить пані Світлана. Після чергової сварки з хлопцями-однокласниками, що переросла в бійку, каже жінка, 13-річна Майя у лікарні. Дівчинка налякана, тому про все, що сталося, розповідати сама не хоче.

"Вони поверталися зі школи, хлопчаки кривдили її там і, мабуть, вирішили, що цього замало. Стали бити. Кажуть, що шапкою, але хто знає, що в ній було, бо в неї шишки на голові", - розповіда мати семикласниці Світлана Гайда.

Жінка припускає, що діти знущалися саме з ваги її дочки. Вона, каже пані Світлана, - наслідок лікування тяжкої форми астми. Після конфлікту симптоми хвороби загострилися, а за кілька днів почалася нудота та сильний головний біль. Тоді, каже жінка, дівчинку і відвезли до лікарні.

"У дівчинки забої та закрита черепно-мозкова травма. Крім того загострення астми, вона потребує лікування", - повідомив зав. відділенням нейрохірургії Володимир Агафонов.

Переводитися до іншої школи дівчинка не хоче. Мовляв, тут у неї подруги, улюблені вчителі. До того ж, тут поглиблено вивчають англійську мову.

"Вона приходила і побита, і обпльована. Таке враження, що вони спеціально над нею знущаються, щоб викликати напад. Це їх веселить", - нарікає мама дівчинки.

У школі у свою чергу порадили не згущувати фарби. Те, що над дівчинкою постійно знущалися, тут заперечують. Щодо останнього інциденту пояснюють, мама дівчинки неправильно трактує поведінку хлопців.

Класний керівник запевняє, що в її класі знущань немає, а шкільний психолог вважає, що хлопці таким чином хотіли привернути до себе увагу, бо дівчина симпатична.

У школі запевняють, із хлопцями та їхніми батьками провели виховні бесіди. Ті визнали, що неправі.

"Ми вирішили, що всі перед нею вибачаться, і більше нічого такого не трапитися", - розповіла класна керівниця Тетяна Калашнікова.

Мати хлопця, якого називають головним кривдником однокласниці, на камеру спілкуватися не погодилась. В особистій бесіді каже, не вірить, що її син міг навмисно побити хвору дівчинку. Нині хлопець теж до школи не ходить. Його мати каже, через те, що сталось, у нього нервовий зрив.

Читайте також:

На Харківщині п'яний школяр 6 разів всадив ножа в однокласника

У Дніпропетровську 12-річна дівчинка, до якої приходив "гратися" сусід, народила дочку

На Луганщині підлітки-садисти роздягли і жорстоко побили однокласницю

Школярка викинулася з вікна після групового зґвалтування друзями

Жорстоке побиття семикласниці

Жорстоке побиття семикласниці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація