Вперше у зоопарку Франції панда народила близнят

Вперше у зоопарку Франції панда народила близнят

Beauval Zoo

Ім'я для дитинчат обере дружина президента Китаю Пен Ліюань.

У Франції у ніч проти понеділка, 2 серпня, гігантська панда Хуань Хуань з Китаю народила дитинчат-близнюків в зоопарку Боваль у Сент-Еньяні.

Про це повідомляє AFP.

"Два малюка рожевого кольору. Вони абсолютно здорові, виглядають досить великими. Вони прекрасні", - поділився президент зоопарку Родольфо Делорд.

За його словами, панденят не будуть називати впродовж 100 днів, а згодом ім'я для них обере дружина президента Китаю Сі Цзіньпіна Пен Ліюань.

Хуань Хуань і її партнеру Юань Цзи у березні за вихідні вдалося, за словами співробітників зоопарку, "встановити контакт" вісім разів. Також їй зробили штучне запліднення.

Зауважимо, що перше дитинча Хуань Хуань, Юань Мень, яке народилося у Франції в 2017 році, зараз важить понад 100 кілограмів.

У цьому році його мають відправити до Китаю, де, за оцінками експертів, 1,8 тис. гігантських панд живуть у дикій природі і ще пів тисячі перебувають в неволі.

Розмноження панд у неволі або в дикій природі, як відомо, є складним процесом. За словами експертів, лише одиниці "бувають у настрої або взагалі знають, що їм робити".

Ще більше ускладнює ситуацію те, що тічка у самок панд буває лише раз на рік впродовж приблизно 24-48 годин.

Хуань Хуань і Юань Цзи були привезені до Франції в січні 2012 року в межах спеціальної угоди між Парижем і Пекіном.

Новини світу: у Китаї відкрився третій центр з розведення та спостереження за гігантськими пандами

Новини світу: у Китаї відкрився третій центр з розведення та спостереження за гігантськими пандами
Наступна публікація