Піца за щеплення: як Велика Британія закликає молодь до COVID-вакцинації

Піца за щеплення: як Велика Британія закликає молодь до COVID-вакцинації

Associated Press

Уряд Великої Британії хоче підвищити рівень вакцинації серед дорослих до 30 років.

У Великій Британії кампанію вакцинації населення від COVID-19 підтримали ресторани, додатки з райд-шерінгу та служби доставки їжі.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що Uber, Bolt, Deliveroo, Pizza Pilgrims та інші бренди пропонують знижки і навіть безкоштовний шматок піци, щоб переконати молодих людей засукати рукава і зробити укол.

Програма, оголошена в неділю, 1 серпня, Міністерством охорони здоров'я і соціального забезпечення країни, спрямована для підвищення рівня вакцинації серед дорослих до 30 років.

Велика Британія прагне зробити щеплення якомога більшій кількості людей до похолодань. І хоча щонайменше одну дозу вакцини від COVID-19 отримали вже понад  90% дорослих британців, серед людей у ​​віці від 18 до 30 років цей показник становить близько 60%.

Подякувавши компаніям за допомогу, британський міністр охорони здоров'я Саджид Джавід закликав людей "скористатися знижками".

"Вакцини, які рятують життя, не лише захищають вас, ваших близьких і ваше співтовариство, а й допомагають згуртуватися, дозволяючи вам повернутися до того, що ви пропустили", - сказав він.

Тим часом президент США Джо Байден закликає уряди штатів і місцеві влади пропонувати 100 доларів кожному американцеві, який вакцинується від COVID-19.

А уряд Греції пообіцяв дарувати молодим людям до 26 років цифрову картку зі 150 євро на рахунку після отримання першої дози вакцини від COVID-19.

Новини світу: влада Нью-Йорка платитиме по 100 доларів кожному, хто погодиться на вакцинацію

Новини світу: влада Нью-Йорка платитиме по 100 доларів кожному, хто погодиться на вакцинацію
Наступна публікація