День ангела 2 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
1455
День ангела 2 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Getty Images

Цього дня відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 2 серпня, святкують: Афанасій, Георгій, Іван, Ілля, Костянтин, Олександр, Сава, Тихон.

Чоловічі іменини

Афанасій

Ім'я Афанасій має грецьке походження та перекладається як "безсмертний".

Маленький Афанасій - це життєрадісний і допитливий малюк. Він в міру рухливий і веселий. Водночас, він досить урівноважена дитина і рідко впадає в крайнощі.

Дорослий Афанасій - це добрий і чуйний чоловік. Він вміє по-справжньому дружити, а його близькі цінують його турботу і увагу. Ще можна помітити, що Афанасій прихильник "золотої середини" у всьому. Він вміє відпочивати, але не забуває і працювати.

В роботі Афанасія відрізняє надійність і акуратність. Він цінує свій колектив і досить поступливий в стосунках з коллегами. 

В сімейних стосунках Афанасій надійний і турботливий чоловік, чудовий тато і дідусь. Він справжній сім'янин і господар. Він дуже любить своїх рідних, але особливу ​уваги завжди приділяє дружині. Навіть діти для нього на другому плані.

Георгій

Георгій - це ім'я давньогрецького походження, у перекладі означає "землероб".

У дитинстві Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків. Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в лоскітливій ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи.

У цілому він доброзичливий до людей. З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається зазвичай щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки.

Іван

Ім'я Іван (Іоанн, Йоханан) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий", "Бог благословив", "Боже благовоління".

Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани по натурі не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. У бізнесі легко вирішують організаційні питання, впевнено почуваються в оточенні творчих людей. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. Їхнє серйозне відношення до роботи викликає повагу колег і керівництва.

У сімейних стосунках Іван - це зразковий чоловік і чудовий батько. Він ретельно підходить до вибору коханої. Зазвичай Іван ідеальний батько, хоча іноді надмірно балує дітей.

Ілля

Значення імені Ілля в перекладі зі староєврейської мови означає "Яхве - мій бог" або "Мій бог Господь".

Маленький Ілля з дитинства дуже відповідальний, особливо в матеріальному плані. У нього добре розвинене почуття власності, до прикладу, Ілля дуже цінує іграшки і уважно за ними стежить, щоб їх ніхто не чіпав. Хлопчик відвертий і прямолінійний, не любить приховувати свої почуття, що іноді буває схоже на зухвалість або агресію.

Загалом Ілля доброзичливий, це допомагає  йому легко заводити знайомства і знаходити спільну мову з різними людьми. Сім'я в житті Іллі, можна сказати найбільш головна складова. Ілля шукає людину схожу на нього по відношенню до життя і за темпераментом. Любить дітей і хоче зазвичай багато діток.

Читайте також: Привітання з Днем Іллі Пророка: вірші, проза, СМС та листівки

Згадаємо сьогодні відомого російського художника-маляра українського походження Іллю Рєпіна (1844-1930). Родом зі Слобожанщини, в юності він працював іконописцем. Займався в Малювальній школі під керівництвом І. М. Крамського, продовжив навчання в Петербурзькій Академії мистецтв. Уже від початку свого творчого шляху, з 1870-х, Рєпін став однією з ключових фігур реалізму в Російській імперії.

Рєпінській художній мові була властива пластичність, він сприймав різні стилістичні напрямки від іспанців і голландців XVII століття до Олександра Іванова та сучасних французьких імпресіоністів. Розквіт творчості Рєпіна припав на 1880-ті. Він створює галерею портретів сучасників, працює як історичний художник і майстер побутових сцен. Останні 30 років життя Рєпін прожив у Фінляндії, у своїй садибі Пенати в Куоккалі. 

Картина Іллі Єфимовича Рєпіна "Портрет дружини художника, Віри Рєпін, 1878 року" розміщена в аукціонному домі "Сотбіс" у Лондоні, 3 червня 2011 року. Витвір мистецтва оцінюється від 1,6 до 2,4 млн доларів. / Associated Press

Костянтин

Костянтин - це ім'я латинського походження і в перекладі означає "стійкий" або "постійний".

У дитинстві він тихий і сором'язливий хлопчик, може бути трохи боязким, втім з дорослішанням він переросте цей період.

У дорослому віці Костянтин стає більш сміливим та рішучим, він спокійно вислуховує поради і завжди залишає рішення за собою. Робота - це одна з найважливіших сфер у його житті. Він легко досягає успіху в бізнесі або рухаючись кар'єрними сходами. Костянтин має відмінну ділову інтуїцію, хоча в інших сферах життя вона не проявляється.

Сім'я у Кості стоїть не на першому місці. Вона для нього важлива, але скоріше як обов'язкова програма життєвого успіху. Він досить хороший сім'янин, любить дітей і дружину. Костя із задоволенням відпочиває з родиною, але вимагає періодичного самостійного відпочинку. Нерідко Костянтин буває одружений кілька разів.

Олександр

Олександр - це ім'я давньогрецького походження, що в перекладі означає "той, що захищає людей".

У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. 

У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Сімейні стосунки в житті Олександра займають одне з найважливіших місць. Він люблячий чоловік і батько, обожнює балувати своїх домашніх різними подарунками і приємними сюрпризами.

Сава

Сава - це ім'я давньоєврейського походження і у перекладі означає "старий" або "мудрець". 

Маленький Сава спокійна і сором'язлива дитина, яка не особливо тягнеться до інших дітей і любить грати у самоті. Хлопчик наділений старанністю і працьовитістю, любить багато і з задоволенням читати.

У дорослому віці Саві притаманні заглибленість в себе, він дуже уважно ставиться до того, кого пускати до свого найближчого оточення. Сава вихований і галантний чоловік. Він буде успішно працювати в будь-якій професії, яку він вибере. Однак найбільшого успіху він досягне, якщо піде за своїм покликанням. Він може бути відмінним дизайнером, журналістом, режисером.

Сімейні стосунки Сава будує серйозно і надовго. Він забезпечить затишок і благополуччя своєї сім'ї, буде ніжно ставитися до дружини і будувати теплі стосунки зі своїми дітьми. 

Тихон

Тихон вважається ім'ям грецького походження, і походить від імені богині удачі Тюхе. Деякі фахівці все ж стверджують, що ім'я Тихон означає "випадок", "удача" або "доля".

Тихон справжній щирий друг, дорожить честю, любить спорт і має непогані спортивні завдатки. Він спокійний і цілеспрямований, вміє досягати поставленої мети, все прораховує, а вже потім береться до справи.

В роботі Тихон домагається серйозних успіхів, оскільки має ентузіазм і залізну волю. Нерідко обіймає керівні посади. Він надійна людина і має достатньо терпіння. А ще Тихон зберігає прекрасне почуття гумору і чарівність до самої старості.

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: День ангела 1 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація