День ангела 1 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
День ангела 1 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

Сьогодні День Ангела святкують Григорій, Дмитро, Митрофан, Роман, Серафим, Степан та Євгенія.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 1 серпня, святкують: Григорій, Дмитро, Митрофан, Роман, Серафим, Степан та Євгенія.

Чоловічі іменини

Григорій

Ім'я походить від давньогрецького слова, що означає "не сплячий".

Хлопчик Григорій намагається бути гарною дитиною. Але непосидючий характер постійно заважає йому бути спокійним. Вирушив гуляти, Григорій обов'язково повернеться зі збитими коліньми та забрудненим одягом. 

З віком Григорій не втрачає підвищеної щиросердечної чутливості, легко уразливий. Намагається завжди бути приємним у будь-якому товаристві. Приділяє велику увагу одягу й зовнішньому вигляду. Він приємний у спілкуванні і може освоїти будь-яку професію. Може стати водієм, інженером, фотографом. 

У дружини Григорій обере звичайну жінку. Не буде ставити метою обов'язково знайти дружину, що має престижну спеціальність, що походить із забезпеченої сім'ї й володіє ефектною зовнішністю. Для нього важливо, щоб дружина була гарною господаркою, мала спокійний і рівний характер. Григорій любить домашній затишок.

Згадаємо сьогодні відомого українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, який мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали "Сократом", Григорія Сковороду (1722-1794). Філософські погляди Сковороди присвячені головним чином етиці. Власної філософської системи не створив. Не був лояльним до церковної та світської ієрархії, відкидав будь-який примус, не любив церковних ритуалів, віддаючи перевагу особистій духовній свободі. Сковорода писав свої твори різновидами староукраїнської літературної мови: художні та філософські твори слов'яноруською (слов'яноукраїнською), поезії та байки — книжною українською (у ній менше цер­ковнослов'янських елементів). Частину листування Сковорода вів також латинською мовою.

Дмитро 

Стародавні греки вважали, що ім'я Дмитро означає "присвячений богині Деметрі".

Маленькій Діма зазвичай більш схожий на маму, але з віком це стає не так помітно. Він хороший малюк і легко знаходить спільну мову з однолітками.

Дорослий Дмитро наполегливий, винахідливий і з оригінальним складом розуму. Його наполегливість легко передається оточуючим. Дмитро надійний і хороший друг. Аналітичний розум і кмітливість Дмитра допомагають йому швидко просуватися по службі. Він вміє справляти гарне враження, що дає йому ще одну конкурентну перевагу в житті.

Надійність і грунтовність Дмитра роблять з нього доброго чоловіка і люблячого батька.

Найбільший відомим чоловіком з цим ім'ям на сьогодні є і залишається російський хімік, один з авторів періодичної таблиці хімічних елементів Дмитро Менделєєв (1834-1907). 1882 року Лондонське королівське товариство присудило золоті медалі Деві з формулюванням "За відкриття періодичних співвідношень атомних ваг" спільно Менделєєву й німецькому хіміку Лотару Юліусу Маєру.

runivers.ru

Митрофан

Це ім'я перекладається з латинського як "матір'ю виявлений", тобто на дитину, хрещену під цим ім'ям, сходить Божественна благодать.

Митрофан сильно підданий впливу з боку матері, тому йому не притаманна самостійність. 

Роман

Роман від латинського слова означає "римський", "римлянин".

У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку із частими пропусками занять у Романа можуть кепсько йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимсь захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.

Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на одній справі й довести її до кінця.

З появою в сім'ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім'ї Роман воліє бути лідером. Але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Уміє розвеселити навколишніх.

Серафим

Ім'я з'явилося в латинській мові вже на заході Римської імперії і звучало як Seraphinus. У перекладі має значення "вогненний".

У порівнянні з іншими дітьми маленький Серафим виділяється своєю самостійністю і працьовитістю. Цей привітний малюк вміє трудиться вже змалку. Хлопчик багато чого домагається своєю працею і старанністю, хоча іноді може здатися, що йому просто щастить.

Дорослого Серафима відрізняють сильний вольовий характер і впевненість в своїх силах. Володар цього імені - це талановитий чоловік, який знає свої сильні і слабкі сторони. Серафим знає собі ціну, але не страждає зайвим самолюбством. Він товариська і позитивна людина, яка вміє веселитися.

У трудовій діяльності Серафиму допомагають його працьовитість і допитливість. Він вміє швидко вникати в суть справи і не боїться ухвалювати неординарні рішення.

У сімейних стосунках Серафим проявляє себе, як господарський і турботливий чоловік. Він терплячий до недоліків своїх близьких, чого не вистачає багатьом парам. Ще можна відзначити вміння Серафима згладжувати гострі кути. З дітьми Серафим досить суворий, що не заважає йому проявляти ніжність і любов.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Стьопа веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Жіночі іменини

Євгенія

Євгенія - це ім'я грецького походження і у перекладі має значення "представниця шляхетного роду". 

Дівчатка з ім'ям Євгенія ростуть спокійними і поступливими. Втім, Женя може конфліктувати з однолітками, особливо в шкільні роки, оскільки дівчинка дуже негативно ставиться до брехні і лицемірства, що і дає багато приводів для конфліктів.

У дорослому віці вона, як і в дитинстві, серйозно ставиться до будь-яких проявів нечесності і фальші. Може легко зробити зауваження людині, не дивлячись на субординацію. Вона чесна і віддана. Якщо Євгенія пообіцяла щось зробити, то точно докладе всіх зусиль, що б стримати обіцянку. 

В роботі Євгенії допомагає її працьовитість і хороші розумові здібності. Євгенія вдала в медичній сфері, в менеджменті або може стати юристом. 

Євгенія любить свою родину, і особливо дітей. Євгенія часто не може поступитися чоловікові навіть у дрібницях, що викликає відповідну реакцію. Сімейними справами вона займатися не любить. Женя намагається всіляко уникнути домашніх клопотів. Готувати вміє чудово, але від процесу вона не отримує задоволення.

Читайте також: Серпень 2021: скільки свят та вихідних очікувати українцям

Наступна публікація