Як побачити свого судженого: ворожіння на Різдво

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як побачити свого судженого: ворожіння на Різдво

Найкращий час для ворожінь - з 7 по 19 січня

Якщо ворожити собі, треба вірити своїм відчуттям. Але усе ж таки не слід дуже покладатися на силу обставин, які можна створити самому.

Святки, які розпочинаються у переддень Різдва, традиційно вважаються найкращим часом для ворожінь - з 7 по 19 січня, а особливо у "віщі" дні - Василів вечір (13 січня, Василя й Меланки) і водохресний Святвечір (18 січня).

Ворожать на врожай і погоду, на смерть чи народження дитини, на багатство чи бідність, але завжди на першому місці стоїть ворожіння молодих дівчат на судженого і заміжжя.

Найпростіше, загальновідоме ворожіння: литтям воску на воду. Головне, щоб свічка не була освячена, а ось хто що побачить в узорах на воді, то справа особиста, ваша уява вам усе підкаже.

Якщо збирається компанія подруг просто і весело дізнатися, яке життя чекає на кожну, якщо у велику каструлю насипати круп, наприклад гречки, чи навіть пшениці, а всередину заховати різні речі: золоте кільце (хто його знайде - то на швидке заміжжя), щось зламане (на нужденність), копійку (на багатство), папірець (на розлуку). А коли дівчина зачерпне, а у пригоршні окрім крупи нічого, то й рік так пустим мине.

Через літературу широко прославилося і ворожіння на дзеркалах. Слід вигнати з кімнати усіх сторонніх осіб (і навіть тварин), взяти два великі люстерка, встановити їх одне напроти одного і освітити двома свічками. Так, щоб з одного дзеркала до іншого утворився ніби довгий осяяний вогнями коридор. І ось в кінці цього коридору і повинен з'явитися суджений. Щоправда, вдивлятися, чекаючи на його появу, можна досить довго, та й замість "любого" пролізти туди може усіляка нечисть.

Серед тих, хто не боїться вночі вийти на вулиці, популярна інша розвага – ворожіння на перехожого. Треба вийти опівночі і запитати ім'я у першого стрічного – так зватимуть і вашого судженого. Можна гадати на підслуховування: слухати під вікном, про що розмовляють сусіди. Що перше почуєте, то так і у вас рік мине. Якщо в будинку тиша – рік буде гармонійним.

У багатьох ворожіннях суджений має прийти до дівчини уві сні. Наприклад, кладуть під подушку гребінець, кажучи: "Суджений-ряджений, до мене прийди, голівоньку причеши". Суджений приходить у сон і чеше дівчині голову.

Або беруть наперсток солі, наперсток води, змішують і їдять. Лягаючи спати, дівчина говорить: "Хто мій суджений - той пити мені дасть". Суджений уві сні і подає пити.

Можна на ніч покласти під подушку карту бубнового короля і загадати конкретну людину. На ранок ви дізнаєтеся, що він про вас думає. Або також, якщо ви знаєте, про кого мрієте, підпаліть два сірники: якщо згорілі головки будуть звернені один до одного, то "загадані" хлопець і дівчина будуть разом.

Ворожіння на сходинках: треба перераховувати сходинки, кажучи: вдівець, молодець, вдівець, молодець, і, дійшовши до останньої, подивитися, на якому слові зупинилися.

А можна загадати бажання і покликати кішку. Якщо вона переступить поріг кімнати лівою лапою, бажання збудеться. Якщо правою – не судилося.

Щоб вам не випало у ворожінні, пам'ятайте - хороше збудеться, а в погане не треба вірити, головне бути впевненим у своєму щасті.

Джордж Бернард Шоу казав: "Люди завжди звалюють провину на силу обставин. Я не вірю в силу обставин. У цьому світі досягає успіху тільки той, хто шукає потрібні йому умови і, якщо не знаходить, створює їх сам". Тож ви можете зробити наступний рік таким, яким ви хочете його бачити.

За матеріалами з відкритих джерел

Читайте також:

Гороскоп на 2011 рік: що нам готують Кролик та Кіт

Дієтологи склали новорічне меню для тих, хто хоче сексу під ялинкою

Юрій Винничук. Наше Різдво

Психологи віднайшли спосіб швидко заспокоїти чоловіка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація