Собаці-гермафродиту зробили операцію зі зміни статі

Собаці-гермафродиту зробили операцію зі зміни статі

Дворічна Сайра / Фото: Daily Mail

Дворічний бультер'єр Сайра перенесла унікальну операцію після того як виявилося, що вона має як жіночі, так і чоловічі статеві органи.

У Великобританії незвичайну операцію провели стаффордширському бультер'єру-гермафродиту: у результаті собаку зробили самкою.

Ветеринари виявили, що у дворічної Сайри є і чоловічі, і жіночі статеві органи. За словами власника собаки Джона Кончі, він навіть не підозрював, що його домашній улюбленець - двостатевий, оскільки завжди думав, що цуценя - дівчинка.

"У мене ніколи не було підозр, що Сайра не самка. Вона завжди цікавилася самцями, тому це стало для мене шоком", - розповів Джон.

Сайрі зробили операцію, після чого вона стала повноцінною самкою. За словами ветеринара Річарда Вестона, який керував хірургічним втручанням, за 30 років роботи це перший випадок в його практиці.

Син Вестона Джеймс, який асистував батькові під час операції, також вважає цей випадок дивним. "Тварину привели на звичайний огляд, і коли ми зробили рентген, виявилося, що у неї є і чоловічі, і жіночі статеві органи", - сказав він.

Сайра перенесла дві операції і тепер може жити нормальним повноцінним життям і, за словами ветеринара, навіть зможе народити цуценят.

За даними Британського товариства ветеринарів, це перший зареєстрований в країні подібний випадок.

Читайте також:

Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря. ФОТО

Китайська свиня навчилася ходити на двох ногах

Молодий австралієць одружився зі своєю собакою

У США народилася найменша у світі конячка зростом 35 сантиметрів

Повʼязані теми:

Наступна публікація