Американців попередили про можливі терористичні загрози в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадян Сполучених Штатів, що подорожують до України, закликають бути обережними.

Посольство США в Україні попереджає громадян Сполучених Штатів, які подорожують до України в період святкового сезону, бути пильними і обережними через можливі терористичні загрози.

Про це йдеться у повідомленні посольства.

"Під час святкового сезону заходи безпеки в Україні залишаються підвищеними через загрозу, спричинену транснаціональними терористичними організаціями та особами, натхненними екстремістською ідеологією у всій Європі. Екстремісти продовжують орієнтуватися на туристичні місця, торгові центри, аеропорти, клуби, ресторани, культові місця, транспортні вузли та інші м'які об'єкти, які часто відвідують західні люди", - йдеться у ньому.

Дипломати рекомендують бути пильними на святкових фестивалях та заходах, місцях богослужіння та місцевостях з великими натовпами, переглянути свої особисті заходи безпеки, звернути увагу на своє оточення та регулярно моніторити місцеві ЗМІ щодо ситуації в країні. 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану. Він триватиме 30 діб від 14:00 26 листопада у 10 областях України, зокрема на території Вінницької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, а також Донецької, Запорізької, Херсонської областей та у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

ВідеоВ регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Найближчі дні резервістів скликатимуть до навчальних центрів для проведення тактичних навчань. В штабі кажуть, що збори триватимуть не довше 20 днів, і усі мобілізовані встигнуть повернутись ще до католицького Різдва. 

В регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Залиште свій коментар

Вибір редакції