Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд поновив Бочковського на посаді голови ДСНС

Також там назвали суму, яку йому мають виплатити за час вимушеного прогулу.

Київський апеляційний адміністративний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції щодо поновлення Сергія Бочковського на посаді голови ДСНС.

Про це розповів адвокат Бочковського Володимир Єніч.

Так, апеляційний суд визнав незаконним його звільнення. Бочковського поновили на посаді від 25 березня 2015 року. Також там конкретизували суму, яка має бути сплачена йому за час вимушеного прогулу. Як повідомляють ЗМІ, сума становить понад півмільйона гривень.

Нагадамо, що голову надзвичайників Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького затримали просто на засіданні Кабінету міністрів - за хабар, здирництво та заподіяння збитків державі на майже 7 млн грн. Обох заарештували, але за чотири дні після арешту вони вийшли на свободу під заставу близько 2 млн грн.

У четвер, 26 квітня, Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження уряду про звільнення Бочковського з посади голови ДСНС.

Проте коли виправданий судом і поновлений на посаді керівника ДСНС прибув на роботу, до робочого місця його не пустили. Глава МВС Арсен Аваков також заявив, що Бочковський не працюватиме головою ДСНС. За даними міністра, не має доказів, що Бочковський вийшов на роботу. Його обвинувачують за кримінальними статтями, які несумісні з державною посадою.

.

ВідеоСергія Бочковського не пускають на роботу через відсутність відповідного розпорядження

Суд поновив Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій, але до робочого кабінету його не допустили. Представники ДСНС пояснили, що зайти до адмінбудівлі Бочковський зможе лише за відповідного розпорядження Кабінету міністрів. А от його адвокат вважає, що для цього достатньо судового рішення, яким поновлено трудові права підзахисного. 

Сергія Бочковського не пускають на роботу через відсутність відповідного розпорядження

Вибір редакції