Арабський шейх приїхав до Криму полювати з соколами

Дата публікації
Перегляди
1170
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Арабський шейх приїхав до Криму полювати з соколами

Ілюстрація / Фото: iz.com.ua

Біля курортного селища Героївка (Керч) розбили мисливський табір для делегації з Об'єднаних Арабських Еміратів.

27 людей з Арабських Еміратів будуть відпочивати на сході Криму. Про це пише "Сегодня".

Як повідомляє видання, біля курортного селища Героївка (Керч) розбили мисливський табір для делегації з Об'єднаних Арабських Еміратів.

За словами місцевих жителів, поруч з їхнім населеним пунктом встановили три величезні шатри, де розташувалися численні гості, які прибули в республіку нібито на запрошення "високих людей з уряду Криму". З собою гості привезли соколів, з якими планують полювати на пернатих.

Інформацію підтвердив керченський міський голова Олег Осадчий, який повідомив, що для полювання прибув арабський шейх, якого супроводжують ще 26 людей.

"Наш регіон - найзручніше місце для соколиного полювання. Тут вони перебуватимуть протягом місяця", - зазначив мер.

На середу, 16 листопада у міського голови запланована зустріч з іноземцями, в ході якої він обговорить питання співпраці в рекреаційній сфері.

"До нас часто приїжджають і італійці, і французи. У грудні чекаємо велику групу італійців. Будуть стріляти по вальдшнепах – птахах, які зупиняються в Криму перед зимівлею в Туреччині. Також гості цікавляться оленем, кабаном, косулею, зайцем», - розповів голова республіканського комітету АРК з лісового і мисливського господарства Ігор Кацай. 

За рік до Кримуприїжджає близько 300 мисливців з-за кордону, а від такого виду туризму в казну автономії щорічно надходить до 2 млн грн.

"Для іноземців ми надаємо комплекс особливих послуг: машина з водієм, проживання, харчування. Сезон триватиме до грудня. Найпопулярніші місця - Білогірський і Сімферопольський райони, Старий Крим, Алушта, Бахчисарай", - зазначив Кацай.

Читайте також:

Повернувшись з України, емір Катару влаштував у себе вибори

До України приїхав шейх найбагатшої країни світу

Арабський шейх подарував українцям жеребця за півмільйона доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1170
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація