Арабський шейх подарував українцям жеребця за півмільйона доларів

Арабський шейх подарував українцям жеребця за півмільйона доларів

Арабський шейх подарував українцям скакуна / Фото: Комсомольская правда в Украине

Попелясто-сірий арабський скакун на прізвисько Астуро - подарунок шейха ОАЕ - представлятиме Україну на чемпіонаті світу.

Жеребець на прізвисько Астуро переміг у головних перегонах цього сезону на Київському іподромі. Тепер його готують до чемпіонату світу, де скакун представить Україну.

Астуро – попелясто-сірий жеребець у розквіті сил, йому 4 роки (якщо перевести на вік людини - це близько 28 років). Його подарував українцям арабський шейх "на честь дружби між країнами", а тепер скакун належить Всеукраїнській спілці конярів.

"Астуро - чистокровний арабський кінь, який коштує не менше півмільйона доларів. Шейху Об'єднаних Арабських Еміратів сподобалося те, що ми відроджуємо традиції кінного спорту в Україні, і він вирішив зробити такий щедрий подарунок", - розповів президент спілки Вадим Максимчук "Комсомольській правді в Україні".

Утримання коня обійдеться недешево: близько 1000 доларів на місяць.

Його слід годувати чотири рази на день (в щоденному раціоні обов'язково мають бути присутніми сіно, овес, моркву, яблука, спеціальні кормові добавки), вдосталь напувати (до 30 літрів джерельної води на день) і, звичайно ж, постійно тренувати. Адже скоро, вже в листопаді, Астуро представить Україну на головних перегонах світу в Катарі.

Читайте також:

Посеред Львова кінь впав замертво від спеки

У США народилася найменша у світі конячка зростом 35 сантиметрів

У Конча-Заспі олігархи відбирають хату в коняра

Українські вершники завоювали путівку на Лондонську Олімпіаду

Повʼязані теми:

Наступна публікація