На Київському іподромі заборонили робити ставки

Прийнятий Радою закон, що заборонив гральний бізнес в Україні, зачислив до нелегальних нині задоволень і тоталізатор.

В неділю на Київському іподромі відбудуться найголовніші змагання року - Дербі для коней-чотирирічок (час розквіту для скакунів).

Дво- та трирічки позмагаються на приз "Еліти", а всього планується 11 заїздів за участю 80 коней з усієї України.

Однак ставок, які можна було робити на Кубку мера в лютому, не буде.

Прийнятий Радою закон, що заборонив гральний бізнес в Україні, зачислив до нелегальних нині задоволень і тоталізатор. На іподромі кажуть, що це поховає інтерес до кінного спорту, який останнім часом почав з'являтися в українців.

"Тоталізатор є на іподромах усього світу. У Києві він існував до 2002 року. Спочатку від нього відмовилися, тому що занадто дорогою була ліцензія - близько 150 тисяч євро. Ну а тепер закон забороняє", говорить директор іподрому Роман Кадиров .

Серед відвідувачів іподрому є люди, які роблять ставки щонеділі вже по 30-40 років, пише видання.

"Навіть коли ставок офіційно не було, 25-30 осіб збиралися і грали між собою. Скидали папірці з кличками коней в коробку, ставили за 10-25 гривень. Їх і зараз можна побачити на кожних перегонах - сидять на одній і тій же лавці в центрі трибун. Трьом з них взагалі років за 80 років. Вони починали ходити на іподром, коли він ще знаходився на Печерську, на місці нинішнього Царського села ", розповідає менеджер іподрому Михайло Буряковський.

Після кубку мера на іподромі почалися фінансові проблеми, розповів директор іподрому Роман Кадиров.

"Коні сиділи на голодному пайку. Зарплату затримували по півроку. Заборгованість по зарплаті була 500 тисяч гривень, а борги за світло - 400 тисяч. Зараз їх погасили більше ніж удвічі. Правда, залишилися ще по Пенсійному фонду", сказав Кадиров.

Нагадаємо, у лютому цього року, на Київському іподромі за ініціативою мера Києва Леоніда Черновецького відбувся черговий етап кінних перегонів на Кубок мера столиці.

Читайте також:

КМДА видала київському іподрому ліцензію на тоталізатори

Черновецький влаштує перегони та навчить молодь цілуватися

Перегони Черновецького принесли мільйон гривень

Черновецький та коні: мер Києва змусив тварин працювати на бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: