У Конча-Заспі олігархи відбирають хату в коняра

Для побудови елітного комплексу у Конча-Заспі намили сотні гектарів піску. Останню "зелену оазу" наказали знести.

У Конча-Заспі на Київщині суд виселив з хутора Геннадія Ярового, який прожив там більше 20 років. Геннадію, який утримує сімох коней, приписали власним коштом знести будинок та стайню і забиратися з цієї землі.

Обійстя Ярового залишилося останньою оазою серед пустелі намитих пісків. Там планують зводити елітне селище, і для цього компанія "Будінвестгруп" орендувала і вщент засипала піском 400 гектарів колись зелених луків. Залишилася лише одна хата та подвір'я коняра.

Апеляційний суд розглядав справу сім місяців, і вирішив її на користь можновладців. Водночас не врахувавши юридичну колізію: однією постановою йому приписано знести тимчасові споруди, іншою – ці самі "тимчасові споруди" визнані за ним як право власності - там будинок і стайня.

Самих орендаторів журналістам знайти не вдалося – за телефонним номером автовідповідач відповідає, що такого номеру не існує. У Геннадія ж залишилися одна надія – на Верховний суд. Він сподівається, що допоможуть йому і найближчі сусіди – за лісом розташовані державні дачі та письменницьке селище.

"Поховаю себе і коней тут разом, якщо мене будуть виганять, якщо в них совісті вистачить", - пообіцяв Геннадій.

Куди податися чоловіку і тваринам від піщаної навали товстосумів – дивіться сюжет ТСН.

Читайте також:

Студентський табір у Конча-Заспі відберуть "мажори"

У Києві продали пентхаус за 4 мільйона доларів

Кримчани кувалдами зносять паркани на пляжах

ВідеоКончу-Заспу перетворили на Сахару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: