Нова справа проти Тимошенко може не потрапити до суду - Янукович
Віктор Янукович заявив, що нова справа проти Юлії Тимошенко "можливо і не потрапить до суду".
Віктор Янукович. Ілюстрація / © President.gov.ua
Президент Віктор Янукович не прогнозує, чи дійдуть до суду кримінальні справи, які наразі розслідуються стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Коментуючи підсумки тристоронньої зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським і федеральним президентом Німеччини Крістіаном Вульфом 15 листопада у Вроцлаві, Янукович сказав, що сторони торкнулися "цього гострого питання".
За словами українського президента, він поінформував своїх колег про те, що "газова справа" буде ще розглядатися апеляційним судом. Він також зазначив, що розслідуються "інші напрями діяльності Юлії Тимошенко", пише "Дзеркало тижня".
"Безумовно, слідство, правоохоронні органи мають на них дати відповідь. Залежно від того, як вони будуть розслідуватися. Таке і буде прийнято рішення. Можливо, вони потраплять до суду, можливо, не потраплять", — сказав Янукович.
За словами Януковича, влада дізнається про розслідування цих справ тільки зі ЗМІ. Глава держави наголосив, що влада не втручається у діяльність правоохоронних і судових органів.
"Крім того, що є в ЗМІ, ми не знаємо нічого і не втручаємося в слідство", — підсумував Янукович.
Нагадаємо, 15 листопада провладна парламентська більшість вкотре відмовилася звільнити Тимошенко — Рада не проголосувала за виключення з Кримінального кодексу ст. 365, за якою була засуджена екс-прем'єр.
Читайте також:
Рада підтримала декриміналізацію, але без статті Тимошенко
Рада не підтримала декриміналізацію "статті Тимошенко"
Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами
Литвин: на декриміналізацію "статті Тимошенко" не вистачає голосів