Азаров добудує "лікарню майбутнього", але поки не знає як

Прем'єр підкреслив, що навколо цього проекту вже тривалий час відбуваються дискусії, замість яких слід починати діяти.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що "Дитячу лікарню майбутнього" має бути побудовано. Про це він заявив під час відвідування фармацевтичного заводу "Дарниця" у Києві.

"Проблема ця є, певні гроші зібрано, і, безумовно, ми зробимо все, щоб ці гроші не були "розбазарені", а лікарню було побудовано. У планах від сьогодні в нас поки немає чіткого уявлення, яким чином ми будемо реалізовувати цей проект. Я запланую собі спеціально розгляд цього питання, і, я думаю, рішення знайдемо", - сказав Азаров.

Прем'єр підкреслив, що навколо цього проекту вже тривалий час відбуваються дискусії, замість яких слід починати діяти.

"Скільки базікають уже? Років 5 базікають? А я вже багаторазово говорив, що не базікати треба, а треба розглянути питання, прийняти рішення, і щоб це рішення було виконано. Якщо ми таке рішення приймемо, то цю лікарню буде за рік побудовано", - заявив Азаров.

При цьому прем'єр підкреслив, що на 2012 рік розроблено й буде реалізовуватися серйозна програма модернізації й будівництва нових лікарень.

Як повідомлялося, у вересні 2006 року фонд "Україна 3000" почав акцію із залучення 120 млн доларів на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього".

В 2010 році було поширено інформацію, що фонд зібрав достатньо коштів для початку будівництва лікарні, але її так і не було побудовано.

За проектом, лікарня має призначатися для проведення складних хірургічних втручань і бути розташована на території клінічної лікарні "Феофанія" у Києві.

Головою спостережної ради фонду "Україна 3000" є дружина колишнього Президента Віктора Ющенка Катерина.

Нещодавно у фонді заявили, що без держави лікарню не добудують.

Читайте також:

У Януковича розповіли, хто вирішить долю "Лікарні майбутнього"

У Ющенкo кажуть, що прості громадяни дали лише 15 мільйонів на лікарню

Ющенки "проїли" 75 мільйонів, зібраних на "Дитячу лікарню майбутнього"?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: