У Януковича розповіли, хто вирішить долю "Лікарні майбутнього"

У Януковича розповіли, хто вирішить долю "Лікарні майбутнього"

План проекту "Дитяча лікарня майбутнього"

Благодійні фонди, МОЗ і Академія медичних наук повинні прийняти рішення, де буде будуватися "Лікарня майбутнього".

Рішення про будівництво "Лікарні майбутнього" повинні взяти представники благодійних фондів, МОЗ та Академія медичних наук.

Про це заявила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова в ефірі одного із українських телеканалів.

"Це великий благодійний проект. І моя особиста думка, що благодійність, тим більше, в такій сфері як медицина, повинна пускати надійне коріння в нашій країні", - зазначила вона.

"Він не був успішний. Чому? Думаю, що в цьому повинні розбиратися люди, які були в наглядовій раді, і приймати рішення, як продовжувати його далі", - уточнила чиновник.

Акімова повідомила, що "склалася цікава ситуація, коли, по суті, є два однакових проекти".

"Ви знаєте, що дитяча лікарня "Охматдит", вона вже в якійсь мірі перейняла на себе функції ось цієї "Лікарні майбутнього", - заявила вона.

"Представники благодійних фондів, які брали участь у зборі коштів, і МОЗ, і Академія медичних наук, повинні прийняти рішення: так в якому ж місці "Лікарня майбутнього" буде будуватися. Це повинно бути спільне рішення", - вважає перший заступник глави адміністрації.

"Дублювання проектів в двох різних місцях, на сьогоднішній день, мені здається, небезпечним і непотрібним. Це розпорошення коштів без вирішення основної проблеми", - підсумувала Акімова.

Як відомо, у п'ятницю глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва заявила, що держава не буде добудовувати Всеукраїнський центр охорони здоров'я матері і дитини майбутнього ("Дитяча лікарня майбутнього").

Нагадаємо, капсулу у фундамент лікарні було закладено 16 березня 2006 року на території клініки "Феофанія" у Києві.

Під час телемарафону "Дитяча лікарня майбутнього", що відбувся 17 грудня 2006 року, було зібрано понад 262 млн грн благодійної допомоги.

26 жовтня цього року стало відомо, що народний депутат від НУ-НС Кирило Куликов вніс на розгляд парламенту проект постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" та інших порушень Конституції і законів України Президентом України Віктором Ющенком".

Читайте також:

У Ющенкo кажуть, що прості громадяни дали лише 15 мільйонів на лікарню

Москаль звернувся до ГПУ з приводу "Лікарні майбутнього" дружини Ющенка

Янукович добудує лікарню дружини Ющенко

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка

https://tsn.ua/ukrayina/u-yuschenka-kazhut-scho-prosti-gromadyani-dali-lishe-15-milyoniv-na-likarnyu.html

Повʼязані теми:

Наступна публікація