У Києві відновили зруйнований пам’ятник афганцям

У Києві відновили зруйнований пам’ятник афганцям

Фото: otdihinfa.ru

16 травня гранітна стела вагою 500 кг була повалена та розбита на шматки невідомими.

Фрагмент пам'ятнику воїнам-афганцям
В Іллінському сквері, який розташований у Подільському районі Києва, відновили пам'ятник воїнам-афганцям, який в ніч на 16 травня зруйнували невідомі.

Як повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, урочисте відкриття відновленого пам'ятника відбулось 3 листопада за участю голови правління Київської міської спілки ветеранів Афганістану Миколи Гончаренка, голови Подільської спілки ветеранів Афганістану Сергія Афіндуліді, заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентина Міщенка, воїнів-афганців та громадськості.

Перед відкриттям пам'ятник освятив отець Василій зі Свято-Іллінської церкви.

Нагадаємо, невідомі в ніч на 16 травня, зруйнували пам'ятник воїнам-афганцям у Подільському районі Києва біля вулиці Іллінської, 9, навпроти Іллінської церкви.

Гранітна стела вагою 500 кг і висотою 1,5 м, яка була закріплена на постаменті за допомогою арматури та цементу, була розбита на шматки.

Зазначимо, у Луганській області в ніч з 20 на 21 жовтня з центральної площі Стаханова був викрадений бюст Тараса Шевченка. Вандали розпиляли скульптуру на шматки і відвезли в невідомому напрямку.

А у Запоріжжі комуністи повідомили про намір встановити 7 листопада новий пам'ятник Сталіну, а також партизанці Зої Космодем'янській. Цікаво те, що пам'ятники будуть встановлені в скляному пантеоні (своєрідній вітрині), спорудженому перед будівлею обкому КПУ.

Читайте також:

У Житомирі встановили пам'ятник Папі Римському

Націоналісти обіцяють лінчувати кривдників пам'ятника Шевченку

У Запоріжжі комуністи помістять новий пам'ятник Сталіну під вітрину

Ще одного радіоактивного Леніна знайшли у Дніпропетровську

Повʼязані теми:

Наступна публікація