Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Баканов завітав на бесіду до митрополита Епіфанія

Керівник спецслужби і предстоятель Української церкви мали теми для розмови.

У неділю, 1 грудня, відбулася зустріч блаженнійшого митрополита Київський і всієї України Епіфанія з головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

У зустрічі також брали участь дипломатичний радник спецслужби Валерій Гребенюк та представник юридичного відділу ПЦУ Мар’ян Мартинюк. Темами розмови були міжконфесійні та міжрелігійні відносини в державі. "Було стверджено спільну думку про те, що усі міжконфесійні процеси мають відбуватися мирним шляхом та на підставах діючого українського законодавства. Також мова йшла про ситуацію в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу", - йдеться в офіційному повідомленні про захід.

Нагадаємо, в середині листопада митрополит Епіфаній закликав органи державної влади долучитися до захисту прав православних українців на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Відео До ПЦУ перейшла громада рідного села митрополита Епіфанія

За таке рішення проголосувала більшість мешканців села Стара Жадова на Буковині. Відкритого конфлікту не було - частина громади, яка була проти, просто проігнорувала збори разом із місцевим священиком.

До ПЦУ перейшла громада рідного села митрополита Епіфанія

Залиште свій коментар

Вибір редакції