Обстріляний банкір був свідком у справі "Родовід Банку"

Дата публікації
Перегляди
1792
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Обстріляний банкір був свідком у справі "Родовід Банку"

Сергій Дядечко, в якого стріляли в понеділок, проходив свідком у справі "Родовід Банку"

Дядечко вижив лише завдяки хворий спині, через що він не сидів у машині, а лежав.

Заступник голови правління банку "Союз" Сергій Дядечко, машина якого була розстріляна в понеділок, проходив свідком у справі про розкрадання бюджетних коштів в "Родовід Банку", повідомляє "Комерсант-Україна".

Дядечко нібито вже покинув країну, щоб просити політичного притулку за кордоном. Юристи побоюються, що правоохоронні органи втратять інших свідків, які допомогли б виявити розкрадачів грошей Родовід Банку, пише "Комерсант-Україна".

Наразі міліція порушила кримінальну справу за фактом замаху на вбивство. Основна версія пов'язана безпосередньо з професійною діяльністю потерпілого.

Причиною замаху на Дядечка могла стати його можлива поінформованість про виведення грошей з Родовід Банку, який держава рекапіталізувала ще в 2009 році. Він був віце-президентом Родовід Банку і проходив свідком у справі про розкрадання бюджетних коштів, розповіли виданню джерела в банку і правоохоронних органах.

"Кажуть, що він нібито причетний до організації схеми з виведення з банку 67 млн ​​грн. Розслідуються факти підміни застав за кредитами та надання неіснуючих ділянок в Обухівському районі Київської області, - розповіло одне з джерел, зазначивши, що підлеглий Дядечка - Геннадій Піскун - восени минулого року під час роботи слідчої групи раптом нібито "викинувся" з вікна, а тепер стріляють в Сергія.

У справі про розтрату коштів Родовід Банку поки публічно звинуватили лише колишнього тимчасового адміністратора установи Сергія Щербину, хоча раніше представниками СБУ робилися заяви про відкриття кримінальної справи і щодо неназваної особи, чий офіс у провулку Рильського, 4 ремонтувався за рахунок Родовід Банку.

Джерело "Комерсант" в банківському середовищі заявило, що Дядечко вижив лише завдяки хворий спині, через що він не сидів у машині, а лежав.

"Машина перетворена в решето і не підлягає ремонту, тому що стріляли розривними кулями", - зазначив співрозмовник видання.

При цьому вчора вранці Сергій Дядечко покинув лікарню, забрав сім'ю і виїхав з України, повідомило джерело: "Він зараз займається питанням надання йому політичного притулку в одній з європейських країн". Знайомий з обставинами слідства фінансист пояснив, що виїзд став можливий, тому що Дядечко проходив у справі свідком, а не обвинуваченим.

Нагадаємо, напередодні повідомялося, що під Києвом обстріляли авто заступника керівника одного зі столичних банків. Двоє людей були поранені - це водій бізнесмена і охоронець місцевої крамниці, який опинився поруч.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1792
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація