Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батальйон "Азов" отримав від Міноборони обіцяне важке озброєння

За словами Геращенка, "Азов" отримав підкріплення у вигляді артилерійських установок.

Батальйон "Азов", згідно з прийнятим напередодні рішенням Кабміну, отримав від Міністерства оборони артилерійські установки "ЗУ-23-2" та інше важке озброєння. Про це повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко.

"Тільки що говорив з командиром спецбатальйону міліції "Азов" Андрієм Білецьким. Згідно з прийнятою вчора постановою Кабінету міністрів про прискорену передачу зброї протягом 48 годин батальйон "Азов" за вчорашній вечір і за цю ніч отримав від Міністерства оборони артилерійські установки "ЗУ-23-2" та інше важке озброєння, необхідне для ефективного відбиття атак противника", - написала Геращенко.

При цьому радник міністра заявив, що не радить російським військовим йти на Маріуполь - "всю вашу бронетехніку ми спалимо і знищимо ще на дальніх підступах до міста".

За його словами, очікується також у найближчому майбутньому відпрацювання питань доозброєння інших добровольчих батальйонів міліції і Національної гвардії.

"Вчора до пізньої ночі відпрацьовували з Департаментом озброєння Генштабу ЗСУ схему взаємодії з передачі озброєння і бронетехніки нашим добровольчим підрозділам Нацгвардії і міліції. Можу сказати, що з Генштабом по лінії озброєнь вчора знайдено повне порозуміння і налагоджено взаємодію", - зазначив Геращенко.

Він також підкреслив, що в України є достатня кількість БТР старих конструкцій (БТР-60 та БРДМ-1 і 2), які "старенькі, іржаві і поки не на ходу". "Але ми їх зможемо усім світом відреставрувати і пустити в бій для прикриття наших добровольчих батальйонів. Термін відновлення може зайняти приблизно місяць", - додав він.

Як повідомлялося, 26 серпня Кабмін прийняв низку рішень для невідкладного оснащення армії, Національної гвардії та формувань, що беруть участь в АТО, зброєю і військовою технікою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції