Батьки вже рік доводять у судах, що їх син не міг вчинити самогубство

Дата публікації
Перегляди
2995
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Батьки вже рік доводять у судах, що їх син не міг вчинити самогубство

Батьки загиблого хлопця, думають, що мало місце вбивство

У справі смерті хлопця з Вінничини багато слизьких моментів, які не дають спокою батькам.

Вже рік рік батьки загиблого вінничанина Володимира Куделі намагаються знайти відповідь на запитання: самогубство чи вбивство.

Як повідомляє ТСН, за версією правоохоронців, 22 лютого 2011 року хлопець стрибнув із 14 поверху. Батьки ж певні, що сина вбили раніше. Адже на місці загибелі не було крові, а на тілі не було переломів.

У день смерті Володимир не подзвонив, як зазвичай. Натомість о 22.30 до квартири прийшли правоохоронці, які відразу заявили його матері, Галині, що син вчинив самогубство.

Тоді правоохоронці не дозволили опізнати тіло. Мовляв, було надто пізно, хоча слідчі були в той час на роботі, розповіла мати загиблого.

Сина батьки побачили випадково, коли самі наступного дня прийшли до моргу. Тоді ж і засумнівалися в самогубстві. "Що нас вразило – це відсутність крові. Так як була ампутована рука – і крові мало бути маса", - розповів батько хлопця.

Не було крові і на місці, куди хлопець упав. У нього була розтрощена голова, але на тілі - жодного перелому чи синця. Таке могло б трапитися лише із неживим замерзлим тілом, певний батько.

Також він зазначив, що досі не може дізнатися, коли настав час смерті сина.

На часі справу закрили, але батьки подали апеляцію - через купу слизьких моментів у справі. Наприклад, свідків падіння не було, а правоохоронці одразу з'ясували, що хлопець вистрибнув саме з 14-того. Там, і знайшли сліди Володимира. От тільки між ними - нереальна відстань - з півтора метри, додає Галина.

Справу кілька разів відправляли на додатковий розгляд. Слідство переводили із районних до обласних управлінь прокуратури та міліції. Але й досі кримінальної справи не порушили.

"Слідчі провели дії - і відмовили у порушенні кримінальної справи. Прокуратура - це рішення залишила в силі. Нині справа перебуває у суді. Тому ми не маємо права щось коментувати з цього приводу", - заявив в.о. керівника прес-служби міліції Вінницької області Олександр Миронов.

У прокуратурі Вінничини свою позицію пообіцяли озвучити в найближчі дні. А от суд просто заборонив знімати засідання у справі.

Самогубство чи вбивство

Самогубство чи вбивство

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2995
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація