Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше 180 тис. українців змінили місце голосування на виборах

Найбільше до ЦВК звернулись жителів Донбасу.

Більше 180 тис. українських громадян змінили місце голосування на виборах президента України без зміни місця реєстрації. Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"На сьогоднішній день цим правом вже скористалися 181 602 виборця. З них 44 997 і 21 787 - жителі Донецької та Луганської областей, відповідно", - розповіла вона.

Голова ЦВК уточнила, що подати до відділів ведення Державного реєстру виборців заяву про зміну місця голосування можна буде до 25 березня включно, в т.ч. і на вихідних.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Офіційно ЦВК зареєструвала 44 кандидати у президенти.

Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

ВідеоЧерез вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Для безпеки на дільницях, під час транспортування бюлетенів, а також для протидії хакерським атакам на сайт і сервер ЦВК залучать понад 134 тисячі правоохоронців. У МВС сьогодні заявили, що готові до будь-якого розвитку подій під час виборів.  

Через вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції