Бунт в'язнів в Одесі. Під час заворушень постраждали семеро правоохоронців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всіх їх шпиталізували до лікарні.

Під час заколоту ув'язнених в Одесі постраждали сім працівників колонії.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Адміністрація закладу каже, що всіх постраждалих шпиталізували та додають, що серед арештантів травмованих немає. Натомість самі ув'язнені повідомляють про велику кількість постраждалих.

Нагадаємо, 27 травня в одеській колонії номер 51 в'язні влаштували пожежу і взяли в заручники охоронців та медпрацівників. За словами тюремників, бунт почався через обшуки і вилучення заборонених предметів. Родичі ув'язнених кажуть, що ті повстали, бо в колонії їх били і годували непотребом. Нині конфлікт остаточно не вичерпаний, а між пенітенціаріями і ув'язненими тривають переговори. Зачинщикам заколоту загрожують додаткові десять років до термінів ув'язнення. Чи були перевищені повноваження з боку працівників колонії – має встановити спеціальна комісія.

ВідеоСім працівників одеської колонії зазнали травм після бунту ув’язнених

Про це повідомляє адміністрація виправного закладу. Кажуть, всі вони нині шпиталізовані. І стверджують, що серед арештантів постраждалих немає. Натомість самі ув’язнені повідомляють про велику кількість травмованих. Напередодні в одеській колонії в’язні влаштували пожежу і взяли в заручники охоронців та медпрацівників.  

Сім працівників одеської колонії зазнали травм після бунту ув’язнених

Залиште свій коментар

Вибір редакції