Червоний Хрест "погорів" на торгівлі гуманітаркою в Україні - Transparency International

У київській організації Товариства Червоного Хреста був звільнений голова.

У товаристві Червоного Хреста України ведуться перевірки на предмет корупції.

Про це повідомили в неурядової організації "Transparency International Ukraine".

"Після того, як волонтери Товариства Червоного Хреста повідомили TIU про численні випадки торгівлі гуманітарною допомогою, ми закликали правоохоронні органи, а також партнерів Товариства втрутитися в ситуацію і звернути увагу на оприлюднені викривачами факти корупції", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за результатами внутрішнього аудиту діяльності Київської міської організації Товариства Червоного Хреста був звільнений її голова Гусєв. Пізніше на засіданні правління був звільнений голова Солом'янської районної організації, також подано заяву на звільнення за власним бажанням головою Печерської районної організації м. Києва.

Також було вирішено оголосити догану головам Деснянського, Оболонського та Печерського районних організацій, а за неналежне ведення роботи оголосити попередження головам Голосіївської, Дарницької, Дніпровської, Святошинської і Шевченківської районних організацій.

В Одесі у привласненні гуманітарного вантажу з Швейцарії підозрюється голова обласної організації ТЧХУ Тамара Барнич. На час проведення перевірки вона відсторонена від виконання своїх обов'язків. Також в Одесі триває кримінальне розслідування з цього приводу.

"Починаючи з кінця січня в TIU звернулися кілька викривачів, які повідомили про факти здачі в оренду колясок для інвалідів, щодо бездіяльності патронажних сестер за бюджетні кошти, про продаж гуманітарної допомоги", - говорять в "Transparency International Ukraine".

"Ми зацікавлені в тому, щоб очистити від корупції не тільки владні структури, а й громадський сектор. "Transparency International Ukraine". вважає, що наживатися на бідних - неприпустимо, і буде робити все, щоб цьому запобігти", - додають в організації.

Раніше повідомлялося, що Transparency International Україна підтримала волонтерів, які викрили корупцію всередині Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України і закликала провести перевірку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: