"Чистка" в СБУ: Зеленський зробив кадрові перестановки у спецслужбі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Чистка" в СБУ: Зеленський зробив кадрові перестановки у спецслужбі

УНІАН

Зеленський вимагає від СБУ конкретних результатів роботи.

Президент України Володимир Зеленський своїми указами звільнив ряд посадовців СБУ. Серед причин цього рішення він назвав готовність до трансформації спецслужби та того, що держава потребує інтенсивнішої роботи працівників СБУ в боротьбі з контрабандою. 

Про це повідомили в Офісі президента. 

Так, Зеленський наголосив, що СБУ повинна бути готовою до системної трансформації відповідно до реформи спецслужби, яку повинна ухвалити Верховна Рада.

Президент також зазначив, що його не влаштовують темпи боротьби з контрабандою, через що держава щороку втрачає до 300 мільярдів гривень. Володимир Зеленський вважає, що СБУ має активніше протидіяти контрабандистам. 

"Конкретний результат має бути відчутний як на кордоні, так і в усіх інституціях держави, що відповідальні за чистоту економічних процесів", - сказав президент. 

А тому були ухвалені такі кадрові рішення: 

  • Руслана Баранецького звільнили з посади першого заступника голови СБУ та від виконання обов'язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України.
  • Василя Малюка звільнили з посади першого заступника голови Служби безпеки України – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.
  • Олексія Корнійчука звільнили з посади начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України. 
  • Віталія Монастирецького – з посади начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.
  • А от Сергій Андрущенко був звільнений з посади заступника голови СБУ та переведений на посаду першого заступника голови СБУ й керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки.

Нагадаємо, СБУ затримала двох полковників за підозрою у держзраді

Новини України: магазини закрили, майно вилучили – СБУ перевіряє фінансову піраміду "B2B Jewelry"

Новини України: магазини закрили, майно вилучили – СБУ перевіряє фінансову піраміду "B2B Jewelry"
Наступна публікація