Чоловік подарував незнайомцю їхню спільну з дружиною квартиру

Сусіди кажуть, що чоловік потрапив у якусь секту.

У Черкасах чоловік подарував спільно придбану з дружиною квартиру сторонній людині, йдеться в сюжеті ТСН.

Частину житла суд першої інстанції жінці повернув, але Апеляційний своїм рішенням зробив жінку абсолютним безхатьком.

Валентина Іващенко з болем розповідає, як самотужки робила ремонт у спільно придбаній із чоловіком квартирі. Він хворів - вона працювала за двох, бо квартира була в жахливому стані.

"Стіни я сама випалювала паяльною лампою, старалася для сім'ї. Виносила сама бетон з п'ятого поверху до смітника", - пригадує жінка.

У новій оселі, яку оформили на чоловіка, спочатку панувала ідилія. Однак за 10 років ситуація змінилася докорінно.

За свідченнями сусідів, чоловік постійно бив дружину і її малого сина.

"Чую я тут крики, лайку. Піднімаюсь, він її тут б'є... Він десь ходить у секту і там вони так – повинна жінка бояться чоловіка свого", - розповідає сусідка родини Раїса Клименко.

А одного дня Валентина отримала повістку до суду - чоловік подав на розлучення.

"Подали на розподіл майна. А він мені говорить, що квартира не моя і не його. Як це, питаю. А так, каже, це квартира зовсім чужа", - переповідає Валентина слова чоловіка.

Іще за кілька місяців до розлучення він вивіз із квартири цінні речі. Через приватного нотаріуса подарував спільно придбану квартиру сторонній людині.

"Договір дарування є фіктивним у зв'язку з тим, що нотаріус робив договір дарування і бачив, що в паспорті Лосєва є наявний штамп про одруження, а згода дружини є обов'язковою", - запевняє юрист Тетяна Манзар.

Договір дарування суд першої інстанції визнав недійсним і залишив за жінкою половину житла. Утім, Черкаський апеляційний суд у жінки відібрав і частину квартири. Проте Валентина вирішила за майно боротись і далі - бо просто не має, де жити. Уже написала заяву до прокуратури, звернулася до Верховного суду України.

ВідеоЧоловік подарував спільно придбану з дружиною квартиру сторонній людині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: