Циганська родина півтора року тримала в рабстві одноногого інваліда

Чоловіка змушували жебракувати, а гроші забирали собі.

На Вінниччині поліція затримала родину ромів, яка півтора року погрозами змушувала жебракувати чоловіка без ноги. Увесь заробіток інваліда, а це близько 500 гривень щодня, рабовласники забирали собі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

60-річний Степан Штойко 12 років жив у тиврівському будинку-інтернаті. Звідти підопічні мають право виходити. Як тепер з'ясувалося, інвалід поїхав до свого брата у Вінницю, але на вокзалі його викрали цигани, відібрали паспорт та пенсійне посвідчення, аби не втік, і змусили включитися в їхній бізнес. "Боявся, вирватися не міг – їх більше. Боявся, що будуть бити", - розповів потерпілий.

ВідеоНа Вінниччині поліція затримала родину ромів, яка змушувала жебракувати інваліда

Його врятувала відвертість – про свою рабську долю він якось поскаржився продавчині в селі. Жінка й заявила в поліцію. "Тримали його в нелюдських умовах, їжею була вода, хліб, якась похльобка. Коли громадянин казав, що він відмовляється жебракувати на них, то вони його били", - з'ясував правоохоронець Дмитро Іванченко.

Організаторів злочинного бізнесу затримали. Вони відповідатимуть за статтею про торгівлю людьми. Інвалід знову повернувся до притулку, який став для нього вже другою домівкою. Тепер, каже, за його межі виходити не хоче.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: