Диверсанти змінили тактику бою на українському кордоні

Диверсанти змінили тактику бою на українському кордоні

Українські прикордонники посилюють оборону державного кордону / Фото: ДПСУ

З боку кордону РФ продовжується нарощення військової присутності.

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Павло Шишолін на брифінгу у Києві повідомив про зміну у тактиці роботи диверсантів проти українських прикордонників, повідомляє кореспондент ТСН.

"Змінилася тактика терористів та бандитських угрупувань. Нам протистоять високомобільні підготовлені групи, які озброєні найсучаснішою зброєю – міномети, кулемети, "Джмелі", багато іншої техніки, якої не мають на озброєні ЗСУ. Перед нападом проводять розвідку безпілотними апаратами і визначають місця, звідки обстрілюють", - повідомив Шишолін.

Крім того, диверсанти проводять активне мінування вздовж українського кордону, зокрема, мінують маршрути слідування прикордонних нарядів та українського резерву.

Вздовж українсько-російського кордону з боку РФ продовжується накопичення військової техніки. З "новинок" - 10 вертольотів напроти кордону Харківської області.

З українського боку прикордонники укріплюють позиції на кордоні: на відстані 100-300 метрів від РФ вкопують танки та БТРи, створюють окопи та укріплення для особового складу. Також разом з ЗСУ прикордонники виставляють блокпости, секрети, патрулі. На даний момент закриті 9 пунктів пропуску з української сторони, і 4 пункти – з російської.

Нагадаємо, 7 липня, кордон України закрили вогневим контролем. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація