"ДНР" планує відкрити "консульство" в Чехії

Дата публікації
Перегляди
2097
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"ДНР" планує відкрити "консульство" в Чехії

Фото: vk.com/Сводки от ополчения Новороссии

МЗС Чехії наполягає, що не визнає ані цього "представництва", ані самої "ДНР".

Сьогодні, 1 вересня, в чеському місті Острава має відкритися так званий "Представницький центр "ДНР", повідомляє "Радіо Свобода".

"Представницький центр "ДНР" в Чехії мають відкрити в місті Острава, яке є найбільшим індустріальним містом Чехії і знаходиться в регіоні, відомому вугільними копальнями та важкою індустрією. Острава є містом-побратимом Донецька вже давно, але саме зараз в цьому місті громадянка Чехії Нела Ліскова хоче відкрити "представницький центр "ДНР", а себе проголошує "почесним консулом" цього сепаратистського угруповання.

У відповідь на протести українського Міністерства закордонних справ, речниця МЗС Чехії Ірена Валентова сказала, що офіційна Прага не визнає ані "ДНР", ані "представництва" цього угруповання в Остраві.

"Пані Нела Ліскова наразі представляє себе на території Чеської Республіки "почесним консулом" самопроголошеної "Донецької народної республіки". Щодо нашої позиції як Міністерства закордонних справ, цей титул "почесного консула" вона не має права використовувати. Ми не маємо з цією самопроголошеною "ДНР" жодних дипломатичних відносин, і не визнаємо її як державу", – сказала Валентова, додаючи, що вже надіслали Лісковій листа, в якому попросили не називатися "почесним консулом" "ДНР".

Також, цього тижня був викликаний посол Чеської Республіки до МЗС України в Києві для пояснень.

Нагадаємо, раніше у МЗС України повідомили, що готують сенсаційні докази щодо фінансової підтримки росією тероризму.

Українське МЗС готує сенсаційні докази щодо фінансової підтримки Росією тероризму

Українське МЗС готує сенсаційні докази щодо фінансової підтримки Росією тероризму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2097
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація