Добкін створив службу "губернаторських шпигунів"

Добкін створив службу "губернаторських шпигунів"

Михайло Добкін / Фото: УНІАН

Нове управління добре проявило себе в період старту опалювального сезону.

Глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін створив нове управління, завдання якого - перевіряти інформацію, яку губернатор отримує з районів області. Про це пише "Сегодня".

За словами глави ХОДА, коли він був мером така структура існувала і в міськраді.

"Ми цю систему дуже швидко відбудували в 2006 році в Харкові. Ми називали це бек-офіс. У нас були люди, які мали можливість, в тому числі і матеріальну, виїхати на будь-який об'єкт сфотографувати, якщо треба - зняти відеокамерою, показати реальний стан", - розповів Добкін.

Як повідомив губернатора, нове управління добре проявило себе в період старту опалювального сезону: з 28 об'єктів в області, які отримали паспорт готовності до зими, на всіх були недоліки.

Слід зазначити, що керівники районів з губернатором згодні. На їх думку, додатковий контроль необхідний.

"Я сам так перевіряю деякі об'єкти. Можу вранці зателефонувати, дізнатися стан справ, а потім без дзвінка приїхати і подивитися своїми очима, - говорить глава Зміївського району Євген Мураєв. - Помилки завжди можливі, але це не питання недовіри своїм співробітникам. Будь-який управлінець змушений покладатися на ту інформацію, яку йому дають його заступники, перевірити все одночасно неможливо. Є ймовірність, що керівники на місцях можуть давати викривлену інформацію керівникам районного рівня".

Нове управління створене по аналогії з Департаментом контролю та аудиту, який не так давно почав працювати в міськраді. За словами його керівника Сергія Кадигроба, поширення недостовірної інформації далеко не завжди пов'язане зі свідомим обманом.

"Причиною може бути і нехлюйство. Деякі посадові особи підписують документи, не виїжджаючи на місце особисто, не бачачи реальної ситуації і навіть не передзвонюючи. Для таких порушників - методи адміністративного впливу", - зазначив чиновник.

Читайте також:

Харківські чорнобильці змусили Добкіна піти проти уряду

Добкін у виправній колонії милувався фресками

Добкін і Кернес гасали по Харкову на велосипедах

Добкін з міністром культури заспівали в караоке "Рідна мати моя" (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація