Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорога на Трускавець може обвалитися будь-якої миті

На дорозі з’явилися тріщини, за якими вже спостерігають фахівці, та їхні прогнози не дуже втішні.

На Львівщині, на автомобільній дорозі, що з’єднує Трускавець і Дрогобич, з`явилось багато тріщин, що стали наслідком нещодавного обвалу карстових пустот закинутих калійних шахт. Місцева Служба автомобільних доріг зафіксувала п`ять великих тріщин. У понеділок, 9 жовтня, їх було залито білою фарбою, аби спостерігати за динамікою, повідомляє Zaxid.net.

"Йдеться про територію, довжина якої сягає двох км. Рішенням комісії з питань надзвичайних ситуацій області від 30 вересня тут заборонений рух габаритного транспорту, об’їзд відбувається через Стебник. Зараз Івано-Франківський інститут нафти і газу аналізує стан цих доріг," - прокоментував завідувач сектору з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА Андрій Ванівський.

Також зазначається, що, оскільки на цій ділянці існує загроза обвалу, дорогу може бути зовсім закрито у будь-який момент. На запитання журналістів, чому це не зроблять зараз, чиновники відповіли, що "не спостерігають явної загрози" обвалу, і окреме рішення про заборону руху транспорту має винести комісія з питань надзвичайних ситуацій. Окрім того, за словами начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області, наразі йде робота з розробки плану альтернативної дороги до Трускавця.

Нагадаємо, 30 вересня внаслідок нічного землетрусу на Львівщині утворилося велетенське провалля - 200 метрів у діаметрі, завглибшки із 7-поверховий будинок. Геофізики називають дві причини того, що сталося. Переміщення Карпат і як наслідок - обвал місцевої закритої соляної копальні. Та саме завалення шахти і викликало землетрус. 

ВідеоНа Львівщині рятувальники стежать за велетенським проваллям після землетрусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції