Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Маккейна буде спостерігачем на виборах президента України

Дружина Маккейна буде спостерігачем на виборах президента України

Таким чином вона хоче вшанувати спадщину свого чоловіка.

Дружина померлого американського сенатора Джона Маккейна Сінді буде спостерігачем на виборах президента України.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter.

"Я не можу придумати кращого способу вшанувати спадщину свого чоловіка, ніж демонструвати постійну підтримку свободи в країні, про яку так глибоко піклувався чоловік", – зазначила Сінді Маккейн.

Дружина сенатора буде частиною спостережної місії  Міжнародного республіканського інституту – некомерційної громадської організації, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку свободи та демократії в усьому світі.

У Києві Сінді Маккейн вже встигла зустрітися із мером столиці Віталієм Кличко. "Завжди чудово зустрітися зі старими друзями", -- написала вона у Twitter.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні Джон Маккейн вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Відео Вибір країни: у день виборів ТСН запускає масштабний марафон

Чотири місяці підготовки. Залучені більше вісімдесяти телевізійників. Три виїзні студії в різних куточках столиці та сім годин безперервного марафону. На день виборів ТСН запускає масштабний марафон. Про спецпроект «Вибір країни» очима ТСН – дивіться в сюжеті.  

Вибір країни: у день виборів ТСН запускає масштабний марафон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції