Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубай відкриває кордони для туристів: які умови

Дубай відкриває кордони для туристів: які умови

Тест можна пройти одразу в аеропорті.

Від сьогодні Дубай відкриває кордони для іноземних туристів, серед яких і українці.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

Подорожувальники мають показати або документ-підтвердження негативного тесту на коронавірус або пройти обстеження в аеропорту. Якщо тест виявиться негативним, відвідувати це місто в Обєднаних Арабських Еміратах зможе будь-хто із іноземців.

Якщо ж позитивним, то доведеться витримати 14-денний карантин.

Натепер українці можуть подорожувати до Туреччини, за умови наявності страхового полісу на випадок захворювання на коронавірус. Після повернення з єгипетських курортів доведеться піти на обов’язкову 14-денну самоізоляцію.

Хорватія пускатиме українців за умови підтвердженого попереднього бронювання житла, а Чорногорія - за наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж 48 годин до вильоту і після повернення, а вдома також 14-денна самоізоляція.

Без обмежень пускатиме українців Албанія, а по приїзду до Великої Британії доведеться два тижні бути на карантині. До країн ЄС та шенгенської зони українським туристам поки що в’їзд заборонений. 

Відео Дубай відкриває кордони для іноземних туристів

Від сьогодні, 7 липня, Дубай відкриває кордони для іноземних туристів. Подорожувальники мають показати або документ-підтвердження негативного тесту на ковід або пройти обстеження в аеропорту. Якщо тест виявиться негативним - відвідувати це місто в Обєднаних Арабських Еміратах зможе будь-хто із іноземців. В тому числі і наші громадяни. Якщо ж позитивним - доведеться витримати 14-денний карантин.

Дубай відкриває кордони для іноземних туристів

Консульська служба України створила спеціальну інтерактивну мапу через яку можна ознайомитися з правилами в’їзду у всі країни світу.

Нагадаємо, що частина застряглих у Греції українців, які прилетіли до країни, але їх не випустили з аеропорту, ймовірно повернеться додому вже ввечері 7 липня. Про це подорожнім повідомляють тамтешні правоохоронці. За словами заступника міністра закордонних справ Євгена Єніна, інцидент стався через помилку у роботі авіакомпаній, які не упевнилися, що пасажирам дозволений в'їзд до Греції, тож повернення українців додому і супутні витрати здійснюватиметься за рахунок авіаліній. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції