Два кримськотатарських ЗМІ закрилися під тиском репресій

Вони відмовилися стати частиною пропагандистської машини Кремля.

Кримськотатарські ЗМІ - дитячий телеканал Lâle і сайт 15 хвилин, що входять до медіахолдингу ATR — заявили про припинення своєї роботи.

Про це йдеться в заяві, яку заступник генерального директора ATR Айдер Муждабаєв розмістив у себе в Facebook.

За його словами, після того, як окупаційна влада Криму позбавила ATR ліцензії, телеканал змушений був покинути півострів і почати трансляцію з Києва.

"Закриття Lâle і 15 хвилин стало вимушеним кроком у зв'язку з посиленням репресій проти кримських татар", - йдеться в заяві.

Муждабаєв додав, що окупанти не залишили вибору, пропонуючи або стати частиною пропагандистської машини або припинити роботу в Криму.

"Разом з вами ми зробили свій вибір: зберегти честь і гідність, не піддатися на шантаж і погрози репресивної влади. Кримські татари — не раби, а корінний народ Криму на своїй Батьківщині. Ми разом з вами обов'язково повернемося в ефір — у вільному Криму, де дотримуються прав людини, а свобода слова є основоположною цінністю", - йдеться в заяві.

 

"ВІДКРИТЕ ПИСЬМОколлектива дитячого кримськотатарського телеканалу Lâle і сайту "15 хвилин" до Ленуру Ислямову. Дорогий Л...

Опубліковано Ayder Muzhdabaev 16 грудня 2015 р.

Керівник ATR Ленур Іслямов в коментарі до посту Муждабаєва зазначив, що телеканал Lâle і сайт 15 хвилин переводяться в Київ до звільнення Криму. Всім співробітникам з окупованого Криму, які погодяться на переїзд в столицю, буде надана та ж робота і житло.

Нагадаємо, 9 грудня російські правоохоронці прийшли із обшуками до колишнього гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Ельзари Іслямової.

ВідеоУ Криму ФСБ обшукує будинки журналістів ATR

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: