Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Епідеміологічна комісія дозволила провести ЗНО-2020

Епідеміологічна комісія дозволила провести ЗНО-2020

ЗНО має проводитися згідно з рекомендаціями головного санлікаря.

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання у запланований термін. ЗНО триватиме від 25 червня по 17 липня.

Про це 22 червня повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

"Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня", - повідомила вона. Водночас ЗНО-2020 має проводитися у безпечних умовах згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря України.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання: 

  • допуск до тестування відбуватиметься згідно з рекомендаціями Головного санлікаря (температура тіла не вище 37,2 С, відсутність ознак респіраторних захворювань, наявність маски або респіратора);
  • Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо);
  • діятимуть заходи для уникнення скупчень людей (більше часу для входу, проміжки часу для входу різних учасників, правильна організація черг із дистанцією),
  • діятиме супровід медиків та Національної поліції,
  • будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Також Мандзій зазначила, що пункти проведення ЗНО забезпечені медичними масками для учасників, інструкторів та медиків, безконтактними термометрами (пірометрами), дезінфікуючими засобами для рук таобробки поверхонь, ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня. В аудиторі перебуватимуть 15 осіб.

Відео Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам? У студії Сніданку заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.   

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції