"Профспілка ЛНР" протягом року збирала внески з українських підприємств

Лише сьогодні СБУ припинила її діяльність.

СБУ припинила діяльність фейкової організації так званої "ЛНР", яка привласнювала внески підприємств з українських територій. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

В повідомленні йдеться про те, що наприкінці 2014 року посадовці однієї з луганських галузевих профспілок перереєстрували свою організацію на території, підконтрольній українській владі.

"Фізично чиновники профспілки залишилися на окупованій території та паралельно створили фейкову "ЛНРівську" організацію. Члени профспілки, які працювали у вільних районах Луганщини продовжували сплачувати внески на рахунок, що контролювався псевдокерівництвом", - зазначається в повідомленні.

Встановлено, що протягом 2015 року з рахунків профспілки були зняті та перевезені готівкою понад 300 тисяч внесків рядових працівників галузі. Кошти пішли на фінансування фейкової організації, яка брала участь в проведенні антиукраїнських акцій. Керівник профспілки отримала високу посаду у "профільному міністерстві ЛНР".

"Правоохоронці перекрили цей канал фінансування терористичної організації та запобігли зняттю майже 800 тисяч гривень з рахунку профспілки. Завдяки реагуванню СБ України також призупинено перерахування внесків первинними профспілковими організаціями Луганщини та ініційовано зміну керівництва", - вказано у повідомленні.

Наразі вживаються всі необхідні заходи для притягнення зловмисників до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України затримали на Харківщині так званого першого заступника глави адміністрації "Перевальського району ЛНР". Він підпорядковувався ватажку "козаків" Козіцину, а згодом ватажку "ЛНР" Ігорю Плотницькому.  

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: